Fotel do biurka

Rozumiem, że to jakiś super fotel. Thrift shopy są najlepsze. W Polsce w zasadzie nie ma takich sklepów, ale w Holandii są i już niejedną naprawdę fajną rzecz tam kupiłem podczas wakacji. Moja mama mówi na te sklepy “sklepy ze skarbami”.

3 polubienia

Nice. Tak dobrego dealu w życiu nie zrobiłem. :astonished:

3 polubienia

@arsen @sivy @piotrek69 jak oceniacie Sayl po dłuższym czasie używania?

Nie przeszkadza Wam brak regulacji odcinka ledźwiowego?

Jestem zadowolony z Ergohuman i po 4 latach uważam go za świetny fotel, ale coraz bardziej odczuwam, że jestem do niego po prostu za wysoki. Mój kolega w podobnym wzroście mówi to samo i to pchnęło mnie do poszukiwań czegoś z wyższej półki, jako “ostateczny fotel”.

1 polubienie

Do Sayl można w konfoguracji dołożyć wsparcie odcinka lędźwiowego.

1 polubienie

Ja mam właśnie wersje taką wymaksowaną, z regulowanymi podłokietnikami we wszystkich płaszczyznach i również regulacją odcinka lędźwiowego. Fotel nadal oceniam bardzo wysoko ale jak jesteś bardzo wysoki (ja mam 1.81m) to odradzam. Ja jestem na granicy moim zdaniem osoby wysokiej na ten fotel.

1 polubienie

Dzięki! Właśnie oglądałem recenzje i w niej mówił gość, że granicą jest około 180 cm wzrostu bo wyżej jest niewygodnie w okolicy łopatek/barków. Mam niewiele więcej (coś koło 183-185), ale te parę cm może już niestety zrobić różnicę :pensive: Znalazłem w sklep który ma HM na stanie, więc najlepiej pójść posiedzieć i samemu sprawdzić. Bo jak nie Sayl to zaczyna się robić na prawdę baaaardzo drogo w HM :slightly_frowning_face:

1 polubienie

Jak masz możliwość wypróbowania to nie ma opcji, działaj :wink:

1 polubienie

Krzesła Herman Miller można wziąć na miesięczne testy przed zakupem. Nie trzeba korzystać ze zwrotu wynikającego z prawa, tylko HM sam daje ci krzesło na próbę, a po miesiącu zwracasz, albo mówisz, jakie dokładnie mają ci sprzedać. Chyba na całym świecie tak jest, ale dobrze jakby ktoś potwierdził czy PL ma te same warunki.

3 polubienia

W przyszłym tygodniu pójdę do showroomu ich dystrybutora to się dowiem czy jest taka opcja w Polsce :grinning:

2 polubienia

tak jest w polsce tez testowanie - płacisz kaucje i ja zwracają jak fotel oddajesz albo jak kupujesz to idzie na poczet zakupu i fotel testowy zostaje u ciebie do czasu przyjazdu twojego.
ja mam 172 wiec dla mnie sayl jest idealny. mam juz 3 lata i jest zajebisty.
jak zamawiajcie to pamiętajcie o kółkach - sa różne do dywanów i do twardych podłóg.

2 polubienia

Podepnę się pod temat: szukam pokrowca na fotel Markus z Ikei. Mam 3 koty, które lubią na nim przesiadywać, więc fotel jest ciągle w sierści… Przykrywam go kocem, ale sprawdza się to tak sobie. Może ktoś z szanownych Wąsów miał podobny problem i znalazł rozwiązanie? Ogolenie/pozbycie się kotów nie wchodzi w grę :stuck_out_tongue:

Pokrowiec w sensie takie coś?

Ja miejsca gdzie przesiaduje moja kotka zwykle rano odkurzam końcówką do odkurzania kanap, albo przejeżdżam rolką do ubrań. Ale moja kotka w sumie to urzęduje tylko na kawałku kanapy i na “swoim” fotelu.

Bardziej mialem na mysli cos w tym stylu: https://images.app.goo.gl/9NvRcz96xdmG35Uh7
Zakladasz na fotel i mozesz na nim siedziec.

Ale to jak kot na toto wlezie to i tak zostawi sierść, to co za różnica?

podaję odpowiedź: fotela nie wrzucisz do pralki

6 polubień

Istnieja tez materialy, ktore czysci sie latwiej niz fotel:p

mysle ze najlepszy bylby jednorazowy papierowy. A potem zamiast prać spalasz w piecu.

O boże, o kurwa, to mi przypomniało o czymś, o czym chciałem zapomnieć…

6 polubień

Fuj. Chociaż nie ukrywam, ze po tym temacie na reddicie już mnie nic nie rusza.

5 polubień