🏎 Formuła 1

Marcin Gortat pozdrawia :wink:

Spojrzałem sobie na merch teamów i rozmiary. Friendship with mercedes ended now redbull is my best friend

1 polubienie

Podobno Gasly może przejść do Alpine w 2023 :flushed:

Sprawdź sobie merch Ricciardo. Jest absolutnym sztosem, który można bez obciachu nosić nie tylko na wyścigi.

Riccaiardo to na wylocie teraz chyba jest nie?

Z McLarena raczej tak. Ale czy z F1? Wątpię bardzo. Myśle, ze skończy w Alpine, ale nie założyłbym się.
Jeśli jesteś w miarę nowy to możesz nie wiedzieć: Daniel ogólnie bardzo kocha USA, w szczególności Kalifornię (ma tam nawet dom/mieszkanie i pickupa), wiec docelowo będzie chciał pewnie coś tam robić. Zwłaszcza, ze jest wielkim fanem nascaru.
A Amerykanie go kochają, wiec to się wszystko idealnie skleja. Ma jakaś tam przyszłość po F1 zapewniona w Ameryce. Pewnie chciałby jeszcze pojeździć w F1, ale wątpię, żeby długo płakał po zakończeniu kariery.

2 polubienia

Ale to niczego nie zmienia w jego merchu. Jest zajebisty i nie ma teamowego brandowania. Jego niby-nascarowe koszulki są mega.

3 polubienia

Dokładnie to napisałem niecałe 10 postów wyżej :wink: Nie jest to nieprawdopodobne, bo to francuski team

1 polubienie

A okej :smiley: zrozumiałem, że jakiś merch jego w teamie. Nvm :smiley: Nice koszulki, ogarnę temat!

1 polubienie