Formuła 1

Nie ma się co zastanawiać, i tak z tym już nic nie zrobią. Ważne że mają dodatkowe miejsce :slight_smile: Na mnie i tak największe wrażenie zrobił Albon po swoim szaleńczym rajdzie z końca stawki.

Za to różowy mercedes dostał na co zasłużył - rezerwowi powinni jeździć jako rezerwa i za to ich karma dopadła.

Trochę się zgadzam, ale też szkoda mi Hulka. Całe życie pod górę ma chłop :frowning:

Może za tydzień mu się uda :smirk:

:hugs:
Nie będę zaprzeczał że mu nieźle w tym roku idzie.
Za to alfa… Klątwa Kubicy? :sob::joy::clap:

W ogóle to śniło mi się dziś, ze Kubica wygrał wyścig w Alfie :smiley:

1lajk

Może może, czemu nie. W końcu jest “rezerwowym” to może nawet pojedzie w przypadku covid u RAI czy GIO. A może nie bo jak widać bycie rezerwowym nic nie znaczy.
A jakby pojechał to wystarczy że 19 innych aut nie dojdzie do mety i ma wygraną w kieszeni :checkered_flag::oncoming_automobile::red_car::blue_car::dash:

2lajki

image

No, także tego.

Na mnie wrazenie robi 3 miejsce Ferrari. Tak slaby samochod a udalo im sie drugi raz stanac na podium. Chyba zmienil im sie ktos od strategii. Za to Vettelowi wyraznie zle w Ferrari i wyglada strasznie slabo w tym aucie.

No, ja byłem ciekawy, czy go w ogóle wypuszczą w ten weekend czy mu sabotują auto :stuck_out_tongue: w końcu nie mają nic do stracenia, oficjalnie już spisali na straty sezony 2020 i 2021.

Jednak miałem rację - Gutierrez nie ma ważnej superlicencji czyli taki z niego rezerwowy nie bardzo.

Nicooooooooooo!!! :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1lajk

Chyba zablokuje bota telegram na dziś :joy:

1lajk

No …
Jak tak dalej pójdzie 2021 będzie PER I HUL jako skład racing point

Nie ma szans. Choć mem z nowym synem mnie rozwalił :wink:

Dzisiejszy wyścig!

image

Aż mnie gęsia skórka przeszła jak sobie pomyślałem jakie to musi być turbo przyjemne dla wygranego (staram się bez spojlerów!). Euforia zapanowała w moim serduszku!

Nooo… !
co za wyścig dziś był.
Dopiero teraz mam czas napisać, ale to co VER zrobił to mistrzostwo.
No i LEC - gdyby Ferrari dało mu lepsze auto to naprawdę to jest materiał na mistrza.
A VET - nie wiem, czy on już ma tak wylane, czy po prostu zespół już go olewa, ale aż przykro się na to patrzy.
A! ALB też się postarał :smiley:

Co do albona to miał problem wyprzedzić raikonnena, a gasły zrobił to z marszu więc tak sobie