Formuła 1

moim zdaniem to fajnie ze moze jechac ktos spoza stawki, jest ciekawiej. Oczywiscie niefajnie dla rezerwowych, ale ten zespol ich nie ma wcale, maja tylko opcje z Mercedesa

Dla mnie to bez sensu. Albo mamy rezerwowych albo w ogóle z nich zrezygnujmy skoro i tak do niczego to nie zobowiązuje. Ale to tylko moje zdanie.

1lajk

No i jedzie HUL - i na ch…j są rezerwowi? Wkur…a mnie to niemożebnie, może niepotrzebnie, ale jednak…
Niech zmienią nazwę z rezerwowych na frajerów klubowych ;D

BTW @piotrek69 dziś mnie dopadło przekleństwo niedziałającego streamu - działają mi wszystkie poza głównym :confused:

1lajk

O matko i córko, co to był za wyścig.
W red bull mogą się teraz zastanawiać co by było gdyby nie ściągnęli maxa.

3lajki

Nie ma się co zastanawiać, i tak z tym już nic nie zrobią. Ważne że mają dodatkowe miejsce :slight_smile: Na mnie i tak największe wrażenie zrobił Albon po swoim szaleńczym rajdzie z końca stawki.

Za to różowy mercedes dostał na co zasłużył - rezerwowi powinni jeździć jako rezerwa i za to ich karma dopadła.

Trochę się zgadzam, ale też szkoda mi Hulka. Całe życie pod górę ma chłop :frowning:

Może za tydzień mu się uda :smirk:

:hugs:
Nie będę zaprzeczał że mu nieźle w tym roku idzie.
Za to alfa… Klątwa Kubicy? :sob::joy::clap:

W ogóle to śniło mi się dziś, ze Kubica wygrał wyścig w Alfie :smiley:

1lajk

Może może, czemu nie. W końcu jest “rezerwowym” to może nawet pojedzie w przypadku covid u RAI czy GIO. A może nie bo jak widać bycie rezerwowym nic nie znaczy.
A jakby pojechał to wystarczy że 19 innych aut nie dojdzie do mety i ma wygraną w kieszeni :checkered_flag::oncoming_automobile::red_car::blue_car::dash:

2lajki

image

No, także tego.

Na mnie wrazenie robi 3 miejsce Ferrari. Tak slaby samochod a udalo im sie drugi raz stanac na podium. Chyba zmienil im sie ktos od strategii. Za to Vettelowi wyraznie zle w Ferrari i wyglada strasznie slabo w tym aucie.

No, ja byłem ciekawy, czy go w ogóle wypuszczą w ten weekend czy mu sabotują auto :stuck_out_tongue: w końcu nie mają nic do stracenia, oficjalnie już spisali na straty sezony 2020 i 2021.

Jednak miałem rację - Gutierrez nie ma ważnej superlicencji czyli taki z niego rezerwowy nie bardzo.

Nicooooooooooo!!! :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1lajk

Chyba zablokuje bota telegram na dziś :joy:

1lajk

No …
Jak tak dalej pójdzie 2021 będzie PER I HUL jako skład racing point