Formuła 1

Na 99% jestem przekonany, że musiałby zrobić wymagane 300km, żeby mu ją odnowili, co powinno się udać podczas treningów… ale gdyby coś się stało i straciliby jeden trening to mógłoby się okazać, że jedno auto nie pojedzie.

moim zdaniem to fajnie ze moze jechac ktos spoza stawki, jest ciekawiej. Oczywiscie niefajnie dla rezerwowych, ale ten zespol ich nie ma wcale, maja tylko opcje z Mercedesa

Dla mnie to bez sensu. Albo mamy rezerwowych albo w ogóle z nich zrezygnujmy skoro i tak do niczego to nie zobowiązuje. Ale to tylko moje zdanie.

1lajk

No i jedzie HUL - i na ch…j są rezerwowi? Wkur…a mnie to niemożebnie, może niepotrzebnie, ale jednak…
Niech zmienią nazwę z rezerwowych na frajerów klubowych ;D

BTW @piotrek69 dziś mnie dopadło przekleństwo niedziałającego streamu - działają mi wszystkie poza głównym :confused:

1lajk

O matko i córko, co to był za wyścig.
W red bull mogą się teraz zastanawiać co by było gdyby nie ściągnęli maxa.

3lajki

Nie ma się co zastanawiać, i tak z tym już nic nie zrobią. Ważne że mają dodatkowe miejsce :slight_smile: Na mnie i tak największe wrażenie zrobił Albon po swoim szaleńczym rajdzie z końca stawki.

Za to różowy mercedes dostał na co zasłużył - rezerwowi powinni jeździć jako rezerwa i za to ich karma dopadła.

Trochę się zgadzam, ale też szkoda mi Hulka. Całe życie pod górę ma chłop :frowning:

Może za tydzień mu się uda :smirk:

:hugs:
Nie będę zaprzeczał że mu nieźle w tym roku idzie.
Za to alfa… Klątwa Kubicy? :sob::joy::clap:

W ogóle to śniło mi się dziś, ze Kubica wygrał wyścig w Alfie :smiley:

1lajk

Może może, czemu nie. W końcu jest “rezerwowym” to może nawet pojedzie w przypadku covid u RAI czy GIO. A może nie bo jak widać bycie rezerwowym nic nie znaczy.
A jakby pojechał to wystarczy że 19 innych aut nie dojdzie do mety i ma wygraną w kieszeni :checkered_flag::oncoming_automobile::red_car::blue_car::dash:

2lajki

image

No, także tego.

Na mnie wrazenie robi 3 miejsce Ferrari. Tak slaby samochod a udalo im sie drugi raz stanac na podium. Chyba zmienil im sie ktos od strategii. Za to Vettelowi wyraznie zle w Ferrari i wyglada strasznie slabo w tym aucie.

No, ja byłem ciekawy, czy go w ogóle wypuszczą w ten weekend czy mu sabotują auto :stuck_out_tongue: w końcu nie mają nic do stracenia, oficjalnie już spisali na straty sezony 2020 i 2021.

Jednak miałem rację - Gutierrez nie ma ważnej superlicencji czyli taki z niego rezerwowy nie bardzo.

Nicooooooooooo!!! :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1lajk

Chyba zablokuje bota telegram na dziś :joy:

1lajk