馃弾 Formu艂a 1

Sza艂u nie ma

4 polubienia

:smiley:

1 polubienie

Wyciek艂o malowanie alfa ta艂ri orlen tim :smiley:

4 polubienia

Ja bym jeszcze wilka i 偶o艂nierzy wykl臋tych wrzuci艂. A na tylnym skrzydle bezdyskusyjnie kotwica Polski Walcz膮cej z adnotacj膮 pami臋tamy.

3 polubienia

I ta kotwica jeszcze obowi膮zkowo na kombinezonach. Oczywi艣cie na 艂ydkach.

I jak to wyglada @Marx? Jakie艣 wczesne niespodzianki?

https://www.cyrkf1.pl/raport-z-pierwszego-dnia-testow-f1-przed-sezonem-2023/
Niestety praca nie pozwolila na ogladanie :frowning:

Wiecie co ju偶 jest na Netfliksie.

1 polubienie

Je艣li ogl膮dacie na F1 TV, to mocno polecam Multiviewer for F1. Mo偶na sobie w 艂atwy spos贸b otworzy膰 tyle okienek z on-boardami/mapkami/live timingiem itd. ile dusza zapragnie.

Jak ju偶 sobie okienka pouk艂adacie na ekranach, to mo偶na sobie layout zapisa膰 i przy kolejnej sesji F1 nie trzeba si臋 kolejny raz m臋czy膰 z uk艂adaniem wszystkiego. Aplikacja jest darmowa, dost臋pna na windowsa, macOS(natywne wsparcie apple silicon) i linuxa, ma bardzo responsywny support i aktywnego discorda.

Tu przyk艂ad jak sobie wszystko skonfigurowa艂em na dw贸ch monitorach:

Dla mnie to jest gamechanger, a nie znalaz艂em 偶adnych wspomnie艅 na forum wi臋c si臋 dziel臋 odkryciem.

5 polubie艅

Co prawda nie mnie pyta艂e艣, ale si臋 wtr膮ce.

• Byki s膮 szybkie
  • Merc te偶 wygl膮da dobrze
  • ja pitole, Aston rokuje bardzo dobrze na ten sezon

Chyba tyle co zauwa偶y艂em. Ferrari ma jakie艣 takie 艣mieszne rozwi膮zania techniczne kt贸re nikt nie wie do ko艅ca czy s膮 legalne i je藕dzili wczoraj du偶o z miernikami, wi臋c cie偶ko co艣 o nich konkretnego powiedzie膰.

2 polubienia

podzi臋kowa艂.

Nie masz problemu z lagiem? Jak pr贸bowa艂em to u siebie zasetupowa膰, to zawsze mia艂em rozjazd czasowy :slightly_frowning_face:

Nie mia艂em 偶adnych problem贸w. Streamy mo偶na mi臋dzy sob膮 synchronizowa膰 automatycznie. Je艣li chodzi o live timing, to on jest synchronizowany dopiero po sesjach, kiedy si臋 ogl膮da na 偶ywo trzeba sobie samemu dostroi膰 (w oknie live timingu na g贸rze si臋 ustawia op贸藕nienie), chocia偶 u mnie dzisiaj z automatu by艂y tylko jakie艣 2 sekundy rozjazdu.

W razie czego naprawd臋 polecam discorda, jest tam sporo os贸b i sam autor si臋 udziela niemal non stop.

1 polubienie

3 polubienia

kocham alfowego Bottasa. Wida膰 ile z niego stresu zesz艂o po odej艣ciu z Mercedesa. A ten film ze zmiana wizerunku to jest absolutny majstersztyk.

Guenther te偶 OP

I w og贸le je艣li b臋dziecie ogl膮da膰 DtS to pierwsza scen臋 czwartego odcinka trzeba zobaczy膰 w oryginale koniecznie. 呕aden lektor, 偶adne polskie napisy. To jest absolutne z艂oto i nawet nie chce sprawdza膰, jak to spartaczyli t艂umaczeniem.

5 polubie艅

O dziwo lektor nie zag艂usza orygina艂u.
Troch臋 nam ambiwalentny stosunek do tego serialu. Pokazuje troch臋 fajnych scen, mattia z guntherem w tym samochodziku to jak parka z S膮siad贸w. Ale wy艣cig贸w tam nie ma za du偶o.

Mi tez sporo rzeczy nie siad艂o na pocz膮tku, ale odk膮d zda艂em sobie spraw臋, ze to nie dokument, a reality show, to bawi臋 si臋 艣wietnie.

3 polubienia

Nawet kto艣 tak to podsumowa艂 przy wywiadzie. Toto Wolff??

Mi chyba dla tego w艂a艣nie pod pasowa艂o, 偶e nie ma za du偶o wy艣cig贸w, a jest sporo zakulisowych rozm贸w / pod艣miechujek. Wy艣cigi ogl膮da艂em w trakcie sezonu, a kulisy znam przede wszystkim z tego co Napiszecie w tym temacie :heart_eyes: Zatem dodatkowe spojrzenie na t艂o (te pe艂ne niedowierzania komentarze jak Ferrari zawali艂o wy艣cig) - bezcenne.

Zreszt膮 zda艂em sobie teraz spraw臋, jak 1 sezon ukszta艂towa艂 moje lubienie lub nie, poszczeg贸lnych 鈥瀙ostaci鈥. Edit. Jeszcze komentarze @piotrek69 mia艂y niema艂y wp艂yw鈥 :partying_face:

1 polubienie

Jestem przy 5 odcinku.
Spos贸b w jaki polski lektor wymawia nazwisko Ricciardo doprowadza mnie do sza艂u.
Pewnie wymawia to poprawienie (co艣 w stylu do Rikjardo) ale ja robi to w jaki艣 irytuj膮cy mnie spos贸b.

Sam wymawiam pewnie 藕le, bo tak po swojemu 鈥濺ikardo鈥. Ale chwyta mnie ma艂a kurwica xD

Jedyn膮 osob膮, kt贸ra wymawia poprawnie nazwisko Daniela jest Czarek. To w艂oskie nazwisko, wiec powinno by膰 wymawiane Riczcziardo. Po angielsku wszyscy wymawiaj膮 Rikardo, wiec nie masz si臋 o co martwi膰.
Tylko mordko, mieszkasz w Anglii, to na pewno pi臋knie angielski rozumiesz. To po jak膮 choler臋 psu膰 sobie przyjemno艣膰 lektorem?

2 polubienia