Filmowy Klub Wąsaczy? 📽

I czy ktoś się orientuje, czy można tu zrobić ankietę wielokrotnego wyboru?

Jest taka możliwość

Może to będzie pomocne
https://meta.discourse.org/t/how-to-create-polls/77548![Screenshot_20190521-212847|281x500](upload://cbqj2PFKQAgg4Z6KPv15xM96ShI.png)

1 polubienie

Może? Na pewno! Dzięki!

Panowie, Ja to bym zrobił z tego osobną kategorię, tak żeby każdy film był osobnym wątkiem w kategorii. Co wy na to?

Jestem za, ale chyba trzeba spytać szefostwo, żeby nie zrobić zamieszania.

Zajmę się tym już! Tylko jak stworze, to niech ktoś ładnie napisze na czym polega zabawa to się przyklei temat.

2 polubienia

Dobra. @_Kuba zaraz tu wstawi ankietę z pytaniem o termin, jaki Wam pasuje. Jeśli nie ma chętnych, to ja mogę dać pierwsze propozycje. Ale nie mam ciśnienia, może zacząć kto inny. Zgłaszajcie się tu, a jak już wszystko ustalimy, to pojawi się nowy temat do dyskusji z ankieta do wyboru filmu na pierwszy tydzień

2 polubienia

Filmy z torrentów mogą być?

Bo ja proponuję COHERENCE.

Gruba rozkmina będzie :wink:

1 polubienie

Jeśli chcesz proponować pierwszy, to nie ma sprawy. Napisz tu, że chcesz, zrób sobie listę 5-6 filmów i jak wszystko będzie gotowe, to założymy nowy temat z ankieta.

1 polubienie

Czyli jedna osoba ma proponować kilka filmów?

Tak wydaje mi się najsensowniej. Każdego tygodnia ktoś inny.

Ale nie upieram się. Jeśli większość wolałaby, żeby każdy zaproponował jeden film, to możemy tak zrobić.

Lepiej chyba zrobić ankietę otwartą i niech pierwsze 5 osób doda film.

2 polubienia

Ja się dostosuje. Tylko niech coś się ruszy w tym temacie :slight_smile:

1 polubienie

Popieram takie rozwiązanie.

2 polubienia

Którego dnia chcielibyście porozmawiać o filmie? Zaznaczcie wszystkie terminy, które Wam pasują.

  • Ta Sobota
  • Ta Niedziela
  • Przyszła Sobota
  • Przyszła Niedziela

0 głosujących

Jaka pora dnia by Wam odpowiadała? Zaznaczcie wszystkie, które Wam pasują.

  • Tuż po obiadku
  • Późne popołudnie
  • Wieczorem

0 głosujących

No to ustalone.

1 polubienie

:exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation:

Seans I - Niedziela, 2 czerwca 2019

:exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation::grey_exclamation::exclamation:

1 polubienie

Dobra tylko następnym razem proszę ankietę utworzyć przynajmniej na 24h żeby dać szanse również zagłosować tym którzy nie siedzą w nocy długo lub wchodzą na forum rzadziej.

3 polubienia