Faktura za eShop Nintendo

Hej, może ktoś już przechodził ten proces: chcę zrobić zakup w eshopie i dostać na niego fakturę. Dostaję tylko jakieś smutne rachuneczki, gdzie nie ma oczywiście nipu ani niczego takiego.

Udało się komuś w jakiś sposób wyciągnąc fakturę vat z nipem od Nintendo?

Z tego co widzę, to się po prostu nie da. Co lepsze, jak nawet ten śmieszny paragon Ci nie dojdzie to średnio są opcje, żeby go uzyskać.

punkt z regulaminu:
You hereby agree that Nintendo will send you an electronic invoice only (by email).

Czy to w ogóle jest legalne? :expressionless:

Ciężko powiedzieć, trzeba by było sprawdzać z niemieckim prawem bo tam są zarejestrowani. Ale przejrzałem na szybko konto żeby znaleźć listę transakcji i tam nawet nie dasz rady pojedynczej wyciągnąć żeby np wydrukować xD

Wrzucanie giereczek w koszty?
Jako samozwańczy mistrz optymalizacji podatkowej ogłaszam że bardzo mi się podoba ten pomysł :smiley:

Najgorzej, że nawet giftcardu na fvat w internecie nie kupisz. CHYBA w Empiku się da, ale napisałem właśnie do nich, żeby to potwierdzić.

Chcę kupić gierki na fakturę i ciężko to idzie ;/

A na Amazonie nie dostaniesz FV ?

Chyba można tam, prawda. Ale ja kupiłem gierkę i chciałem na nią fvat wziąć… Teraz będę już na przyszłość wiedział, że muszę giftcardy kupować :confused:

No tak najlepiej niestety :confused: