Eyeem

Witam. Jestem użytkownikiem EyeEm. Mam pytanie skąd mam wiedzieć że moje zdjęcie zostało sprzedane. I co oznacza twoje zdjęcie zostało wybrane dla partner… A co oznacza twoje zdjęcie jest w Markecie. W czym jest różnica. Błagam o pomoc

  1. Skąd wiedzieć, że zdjęcie jest sprzedane? Dostaniesz maila i powiadomienie z apki
  2. Partner oznacza zewnętrzny stock, np. Getty Images
  3. Market to taki ich wewnętrzne miejsce do sprzedaży zdjęć.

Tak wygląda zakłada “Zarobki” gdy coś sprzedasz:

Jak stukniesz na pytajnik przy opisie, gdzie zdjęcie jest dostępne, masz wtedy więcej szczegółów:

1 polubienie

Dzięki kolego teraz już wszystko jasne :muscle::muscle::muscle:

2 polubienia

A jest taka możliwość że zdjęcie się jeszcze sprzeda skoro od tygodnia jest u partnerów i i na markecie i do tej pory nikt się nie zainteresował

Moje zdjęcie leżało z pół roku, jak nie dłużej, zanim się sprzedało. Mam wystawionych chyba z 60 zdjęć u Partnera, jak na razie poszło jedno :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

myślałem już o takiej opcji od dawna ale jakoś nie mogłem się zebrać do tego, fotografem nie jestem ale coś tam mi się czasem cyknie co wygląda dla mojego oka względnie więc pomyślałem że wrzucę tam kilka, na miliony nie liczę ale może ktoś skorzysta ze zdjęć, sam czasem szukam czegoś konkretnego, także dzięki :slight_smile:

Możemy się podzielić profilami, jeśli chcecie :wink: To mój: cristo256 Marketplace

1 polubienie

No to w takim razie czekać i czekać może ktoś coś kupi

Sprawdź najnowsze zdjęcia Marcin Borowski: MarcinBorowski1 Marketplace
Rób i odkrywaj zdjęcia w EyeEm

Ładne zdjęcie w tle!

1 polubienie

No bardzo ładne dlatego nie moje. Jak profil założyłem to już było :grin:jeszcze daleko mi do takich zdjęć :muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

Kumam, zapomniałem, że oni dodają tam własne :sweat_smile:

wielu powie że nic ciekawego ale i tak mnie to średnio obchodzi :slight_smile: uważam że zdjęcia to rzecz gustu

1 polubienie