Etuii Apple silicone z AliExpress i folia invisible shield

Używa ktoś etulii “oryginalne” z Ali Express? jak wygląda i jak się sprawuję i może fotki jak wygląda iPhone 8 w nim? Druga sprawa, ma ktoś doświadczenie z folią ochronną z media markt?
https://mediamarkt.pl/uslugi-mm-ochrona

1 polubienie

Folie ochronna polecam firmy ROck fajny stosunek jakosci do ceny a co do etui to tez z mila chcecia dołaczam sie do pytania

1 polubienie

Zamówiłem kilka sztuk tych pokrowców. Jak przyjdą to nie omieszkam napisać co i jak

1 polubienie

Mi ktoś kiedyś dał na iP7 taki pokrowiec jako prezent i chyba liczył, że się nie poznam.
Od zewnątrz bez dotykania ciężko poznać, że to podróba. Widać tylko w wycieciach na mute switch i aparat plus ten zgrzew idący wzdłuż boków telefonu był trochę ostry. Mikrofibra w środku była wyraźnie inna - twardsza, ale nie do poziomu, żeby to szkodziło. No i nie zachodziła na boki. Była tylko na pleckach, tak jak ma to miejsce w wypadku skórzanych case’ow od Apple. Samo wykończenie silikonu tez było trochę inne - trochę takie bardziej gumowe. Te od Apple maja bardzo charakterystyczny feel świeżo po wyjęciu z opakowania - jakby ktoś je obsypał mąką. Podróba tego nie miała.
Wywaliłem po jednym dniu, bo denerwowały mnie te niedokładne wycięcia + uważam używanie/noszenie produktów udających coś, czym nie są za obciach. Natomiast myśle, ze gdyby nie było logo Apple na tym etui, to może i bym odpuścił i używał.
Ale to było w czasach iPhone’a 7. Podejrzewam, że dziś te podroby są lepszej jakości.

jeśli folie ochronne, to tylko 3mk, zwłaszcza FlexibleGlass, montuję od kilku lat na wszystkich iSprzętach

1 polubienie

Otóż po kilku miesiącach używania „oryginalnych” etui z aliexpress stwierdzam, że są mocno średnie. Pękają na rogach od dołu, przy wyciąganiu z kieszeni telefon wyciągam razem z kieszenią bo są szorstkie. Generalnie widać, ze towar nie jest oryginalny, czcionka na wyściółce też nie jest taka jak w oryginale, dla mało wymagających w sumie mógł by być.

2 polubienia