Etui na Kindle

Jakie etui polecacie do Paperwhite? Macie coś fancy albo fajnego?

1 polubienie

Od lat… chyba pięciu mam coś takiego i działa. Zapłaciłem dokładnie tyle ile w aukcji. Najlepszy zakup ever (no, prawie).

https://allegro.pl/oferta/etui-do-amazon-kindle-paperwhite-iv-4-nowosc-grati-7700860376

Ja do Kindle zawsze miałem oficjalne i też bardzo polecam.

1 polubienie

Również polecam brać oficjalny. Mam Amazon Kindle Leather Cover, który już nie produkują. Tani nie był, bo kosztował £28, ale mam go od 2013 i do tej pory prezentuje się bardzo dobrze.

Również polecam oryginalne.
Po pierwsze: są lepszej jakości i bardziej trwałe
Po drugie: książka to przyjaciel; ubrałbyś przyjaciela w szmatę z lumpeksu?

2 polubienia

NIE polecam etui z IT Connect. Po trzech tygodniach mi popękało. Ani razu nie upadł.

Jeżeli kupujecie z Ali to zdecydowanie polecam etui(etuja?:)) z elastycznymi pleckami. Ja już dwa razy się naciąłem, że w zwykłe plastikowe mój Oasis nie chciał wejść a po jakimś czasie i tak się łamały.
https://www.aliexpress.com/item/32978200979.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.43664c4dJV8zGP
Mam taki i bardzo polecam.

3 polubienia

Osz Panie jakie to ładne! Dzięks!

Jakiś czas temu dostałem w ręce PW 5. Ludzie mówią, że etui od Amazona jakościowo odstają od wersji dla pozostałych modeli. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Cena max 150zł, przede wszystkim zależy mi na tym, żeby był cienki, bo jedyne co ma robić to nie przeszkadzać za bardzo w czytaniu i chronić ekran przed porysowaniem, gdy go trzymam w plecaku.

Pytanie czy potrzebujesz takiego etui na stałe.

Ja właśnie z takich powodów:

I z powodu tego, że bardzo lubię jak “goły” oasis leży w dłoni zrezygnowałem z zakupu etui i poszedłem w kieszonkę, do której go chowam jak nie używam.

Ja akurat mam tą

Jestem zadowolony. Tej bocznej kieszonki jak dla mnie mogłoby nie być bo jej nie używam.

1 polubienie

Piękne, do tego dla mojego use case to wygląda nawet na lepsze rozwiązanie, dzięki :slight_smile:

1 polubienie