Elon odleciał na Marsa

ja jestem team mopar wiec tylko i wyłącznie ramidlo:)

Bestseller? Liczmy optymistycznie - niech się sprzeda nawet 100,000. A teraz porównajmy to z liczba sprzedawanych rocznie w USA pickupow: 3,000,000. Chyba mamy inna definicje bestsellera :wink:

100%. Mam już trzeciego Raptora i mimo tego, że mój daily driver jest obiektywnie szybszy, bardziej luksusowy i ma więcej bajerow, to Raptor niezmiennie pozostaje moim ulubionym autem ever. Nic nie daje takiej frajdy z jazdy.
Brakuje mi tylko trochę dźwięku V8 z poprzedniej generacji, ale to nie jest jakiś deal-breaker. Tak się składa, ze oba moja auta przeszły downsizing z V8 na V6 i świat się jeszcze nie skończył.

Bardzo fajnie temat Cybertrucka jest poruszony w nowym Connected. Właściwie wszystko, co leży mi na sercu zostało tam powiedziane i podpisuje się pod tym obiema rękami.
Nadal podtrzymuje, że fanbase Tesli to najohydniejsza grupa w internatach, wliczając w to pedofili i neonazistów.

1 polubienie

Bardzo nie zgadzam się z takim protekcjonalnym założeniem, ze „to jest nowy design, a ludzie, do których on nie przemawia żyją w jaskini i nie rozumieją, ze design ewoluuje i kanony piękna się zmieniają”.

Zalozenie, że „nie podoba im się, bo są ignorantami/nie rozumieją/uczepili się przeszłości” jest tak samo nieprawdziwe i krzywdzące jak to, że „fani Elona kupiliby kupę na patyku, gdyby miało logo Tesli”.

1 polubienie

To już moj ostatni wpis dzis - obiecuje.

Dużo większe szanse na bycie realna konkurencja dla premium pickupow ma Rivian - niczego nie udaje i nie próbuje niczego narzucać.
Jest tym, czym ma być - elektryczna alternatywa dla wyższej półki pickupow. Jego sukces zależy w największym stopniu od rozwoju stacji szybkiego ładowania, a to, choć nie w takim tempie jak w EU, jest na naprawdę sensownym poziomie i z miesiąca na miesiąc sprawa wyglada coraz lepiej.

właśnie oglądałem filmik z przeciągania liny.
Nie wiem jak było, ale mi to wyglądało że CT zacząl ciągnąć i wtedy F150 puścił sprzęgło, a że nie miał nic na pace to się zaczął ślizgać. Jak by nie patrzeć CT ma perę ton więcej. I Wypasiony przednionapędowiec jak ma za dużo na źle zapakowanej przyczepie (za duży nacisk na hak) bedzie podobnie buksował.

Rivian wygląda jak kupa, a to właśnie dlatego, że jest smętnym kompromisem pomiędzy tradycją a nowoczesnością, i przez to moim zdaniem będzie się sprzedawał kiepsko, bo dla wyznawców starej szkoły budowania pickupów będzie zbyt udziwniony, a dla zwolenników awangardowej stylistyki zbyt zachowawczy. No ale pożyjemy, zobaczymy.

Nie wiem czemu porównujecie miesięczne/roczne wyniki sprzedaży samochodu, a nawet całej kategorii aut, do preorderu z jednego dnia sprzedaży, jakby już nigdy więcej Cybertruck miał się nie sprzedać. Ja mówię o wynikach, jakie to może zwiastować , skoro są 10 krotnie większe niż np. przy VW ID3, który raczej target ma znacznie, ale to znacznie szerszy.

Absolutnie nie to mam na myśli - wiadomo, że nie każdemu taki design będzie odpowiadał. Ale nie mam żadnych wątpliwości, że u sporej części osób wynika to z nawyków, a nie gustu (sporej części - nie u wszystkich. Wątpię żeby wspomnianą piosenkę wszyscy lubili).

Ja to tylko tak tu ostawię

3 polubienia

Odpowiedź na kontrargumenty fanów Tesli do poprzedniego filmu.

Historia zatoczyła koło…

4 polubienia

This fuckin’ guy

2 polubienia