Edycja Audio

Czy możecie polecić mi jakąś aplikację na iPada (dążę do IPad only), w której będę mógł edytować głosy zmieniając ich brzmienie i dodając efekty? Wiecie, w stylu mam materiał nagrany i chcę żeby brzmiał jak Darth Vader, albo istota z piekła, albo tajemniczo jak z zaświatów. Dodać potem do tego muzykę i połączyć to z materiałem wideo to już łatwizna.
Ale jestem zupełnie zielony w temacie audio i nie wiem czy “wszystkie” aplikacje dają takie możliwości edycji głosu, i która byłaby najbardziej przystępna dla laika.

Była taka apka, gdzie się nagrywało dźwięk i taki kot to powtarzał. Coś takiego:

Wiem, że nie jest to profesjonalna aplikacja, z pewnością jest bardzo przystępne dla laika :grin:

GarageBand ma trochę efektów wbudowanych, ale nie wiem czy da się je nałożyć na ścieżkę (90%, że się da).

Natomiast można je nawet w trakcie nagrania nałożyć - tworzysz nową ścieżkę typu „mikrofon” i pojawi się taki specjalny interfejs gdzie można wybrać efekt jaki ma być nakładany. :wink:

O tak to wygląda:

1 polubienie

Dziękuję Pan Dyrektor. W zasadzie załatwia to mój problem. Włącznie z edycją głosu już podczas roleplayingu o czym nie pomyślałem wcześniej.

3 polubienia