E3 - post zbiorczy

Jaram się jak ja pierdu…

1 polubienie

Generalnie zaczerpnąłem info od znajomych z Reda i wersja Switchowa działa zajebiście <3

2 polubienia

Matkobosko jak to wygląda xD

Trochę tak wykastrowany Wiesiek z kanału gościa LowSpecGamer

Jak będzie tylko preorder proszę rzucać linkami.

Jak dla mnie najfajniejsze giereczki pokazane na Nintendowym E3:

No i oczywiście nowa Zelda, która jest jeszcze bez nazwy.

Ale i tak dla mnie absolutnym win’em tej prezentacji jest DLC Banjo-Kazooie do Smasha, a w szczególności pierwsza minuta traileru, no padłem ze śmiechu :smile:

edit:
co za piękny steelbook :heart_eyes:

2 polubienia

Microsoft świetnie wykorzystał nieobecność Sony na tych targach, pokazując u siebie swoje najsilniejsze marki (Gears + Halo), wypuszczając crossplatformowy gamepass i konkretnie teasując nową konsolę. Jak dla mnie mieli najlepszy pokaz na tych targach, choć za dużej konkurencji nie mieli (Quo vadis, Bethesdo?). O dziwo bardzo zaintrygowały mnie nowe Watch Dogsy, mimo że w poprzednie części nie grałem, a chęć grania w sandboxy wypaliła się przy pierwszych Assassinach. No i jeszcze transmisja Nintendo… eh, kupię tego Switcha, jak jeszcze trochę spadnie cena (Zelda i nowe Poki) :sweat_smile:

edit: jest wywiad z Philem Spencerem dot. nowego Xboxa
https://www.theverge.com/2019/6/11/18661247/phil-spencer-interview-xbox-project-scarlett-xcloud-e3-2019

1 polubienie

Minęły już ponad 2 lata od premiery konsoli, a ona cały czas trzyma cenę. Premierowo była wyceniona na 1449 zł, później zjechała do 1349 zł i tak jest do dziś. Jak jest w promocji to sklepy maksymalnie schodzą o 100 zł w dół. Jeszcze dużo wody upłynie w Wiśle zanim zejdą przynajmniej poniżej 1000 zł.

Chodzą plotki o nowej wersji Switcha na tegoroczny okres świąteczny (wersja ulepszona i wersja budżetowa), więc może ceny jeszcze trochę zejdą za stary model.

Nintendo już od dawna oficjalnie mówi, że żadnej nowej konsoli w tym roku nie będzie.

1 polubienie

A nie miała wyjść już w tym roku wersja tylko przenośna?

Plotki chodzą już od ponad roku i chodzić będą. Nintendo aktuaknie neguje wszystkie plotki z tym związane. Nie ma co czekać na ulepszoną wersje, a na pewno nie w ciągu najbliższego roku.

3 polubienia

Mięsisty gameplay

Nie, w Japonii pojawił się tylko tańszy bundle bez docka i tyle.

A ja bym chciała powiedzieć jak bardzo się jaram Spyro na Switcha. Czekałam od momentu zapowiedzi trylogii na pozostałe konsole, od ostatniego grańska na PSX tęskniłam za starym przyjacielem i here we go. Dwa tygodnie i jeden dzień po moich urodzinach, więc jeśli urodzinowego hajsu nie przepierniczę na nic przed urodzinami, to będzie ogrywane :heart:

4 polubienia

Jakoś wcześniej to przeoczyłem

Jeszcze 540p w wersji przenośnej jakoś jest dla mnie do zaakceptowania, ale 720p na wielkim ekranie telewizora już mi mocno zgrzyta :confused:

1 polubienie

Ktoś w ogóle nie z handhelda w Switchu korzysta? :smiley: Mój dock chyba z 2/3 razy konsolę widział a mam ją już z półtora roku.

Ja gram na tv w Taiko no Tatsujin i czasami jakieś gry na coopie typu Mario Kart :slight_smile:

Ja, bo od jakiegoś czasu Switch jest moją jedyną konsolą po tym jak PS4 i XO sprzedałem :smiley:

Totalnie mam to samo. Nigdy nie ukończyłem tych gier i w końcu będę miał okazję.

1 polubienie

Jak Taiko to tylko napieprzanie parówkami w ekran. Na DSie działało :smiley: