E-scooter... Ninebot Max czy M365 Pro, a może coś innego?

No własnie? Jaką hulajnogę polecacie? Myslałem jeszcze o Boosted rev, ale na razie zbiera niestety słabe recenzje.

Jak na razie Ninebot i Xiaomi to moje typy. Xiaomi ze względu na community, a Ninebot ze względu na ogromny zasięg out of the box.

Pozdr.,
Ł.

Właśnie na RSS wpadła mi nowość. Nawet 30km zasięg.

https://7way.pl/pl/p/PRZEDSPRZEDAZ-Motus-Scooty-8%2C5-10400-mAh-Gratis-/88?preview=true

30km to mało. Xiaomi M365 pro jest w podobnej cenie i zasięg 45.

Starajmy się tu unikać homofobicznych zwrotów, proszę.
To nie forum tvp info.

6 polubień

to już poprawnie napisze:)
Panowie hulajnoga to tylko analogowa, na prad to jest jakies hipsterskie nieporozumienie. zaprzeczenie idei:)
ja mam urban explorera takiego z decathlonu za grosze i od 3 lat zapierdalam po ursynowie :slight_smile:
robie przebiegi 5-10 km’ow w trasach na piwo i zpowrotem:)

2 polubienia

Spoko. Ja nadal jednak chcę elektryka. Tak samo jak nie idę polować na zwierzęta, tak nie muszę się odpychać nogami. Hulajnoga analogowa to dla mnie nieporozumienie - ni to rolki, ni to deskorolka, ni rower. Totalnie zbędny gadżet. Zanim bym gdzieś dojechał to bym się zdążył zestarzeć. Do wycieczek mam rower, do przemieszczania się po mieście w korkach wolę coś samobieżnego, co rozwinie prędkość 30 km/h bez mojego zaangażowania.

U mnie temperatura odczuwalna to 38-42 stopnie, więc powodzenia z tradycyjną hulajnogą.

P.S.
Szybsza jazda jest nielegalna, więc mnie nie interesuje, a zatem top speed to nie argument. Acceleration już tak :slight_smile:

1 polubienie

ja hulajngoe traktuje jako urzadzenie do przemieszcania sie na krotkich dystansach i analog do tego jest idealny. zawsze moge go zlozyc i meteorem gdzies podjechać jak potrzeba - to urzadzenie do relaxu a nie dojezdzania do roboty:)

PS:
tych temperatur i wilgotnosci Ci zajebiscie zazdraszaczm:)

Ile sie ładuje taką krowe na 25 km jazdy? :o

nie znam się dokładnie w temacie ale może nie widziałeś jeszcze - Klawiter zrobił “recenzję” kilku hulajnóg Przyda się?

3 polubienia

Ooo faktycznie, nie widziałem… i w sumie ninebot wygrywa… Chyba wybór padnie na to.

@Lion 6h ładowania - 60 km jazdy w przypadku Ninebot’a MAX

Zasięg ninebota robi wrażenie :slight_smile: