Dziwne produkty Aliexpress (ale też Allegro i inne)

to w sumie ciekawy pomysl mam. Masz jakis pomysl ktorego jeszcze nikt nie zrobil, ale nie chcesz zakladac firmy, bo to za duzo zachodu, po prostu chcialbys kupic taki produkt. Zakladasz na indiegogo zbiorke, chinczycy to kopiuja, kupujesz w Chinach i masz, a zbiorke po prostu rozwiazujesz i zwracasz kase.
Albo lepiej, kupujesz te produkty w Chinach, i sprzedajesz sponsorom, a roznica w cenie zostaje w kieszeni. Czy tym pomyslem zasluzylem na odznake “Sprawny Janusz”?

2 polubienia

Myśle że to spoko dla osób które czytają z ruchu ust :wink: bo w obecnej sytuacji mają dość utrudniona sprawę.

Ktoś też wpadł na pomysł jak zrobić maskę wielorazową ale zarabiać na dodatkach (filtry)

Cały Lepin - oni potrafią zarąbać pomysł na zestaw klocków z Lego Ideas

I nadal nie ma żadnej dla okularników, by okulary nie parowały :confused:

1 polubienie

Ponoć ta Civility to rozwiązuje, ale obawiam się że poprzez silikonową uszczelkę na twarzy.

Jutro ma do mnie dotrzeć jakiś spray na okulary przeciw parowaniu. Zobaczymy czy to w ogóle coś warte.

2 polubienia

Moja kupuje Clarisonic za 1000 zł, a tu proszę: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Nie noszę okularów więc tylko powtarzam:
Trzeba zdjąć okulary, założyć maskę, zacisnąć na nosie i dopiero założyć okulary. Podobno wtedy nie paruje.

1 polubienie

Ja noszę okulary i to nie działa.

Zależy od typu maseczki. Moja jest na gumkę ze ściągaczem pod nosem (wielorazówka z 4F) i to nic nie daje :slightly_frowning_face:

Panie kochany, właśnie mi przyszło z Allegro to

I chuchałem i trzymałem nad czajnikiem. NIE PARUJĄ.

Nie wiem what kind of sorcery is this, ale wygląda że będzie działać. Pewnie do dostania u każdego optyka.

7 polubień

Ojacie, dałbym i 3 serduszka! Poszukam sobie, dziękuję!

Takie rzeczy wczoraj znalazłem:

Naleśnikowy kocyk, bo w sumie czemu nie?

Też mieliście kiedyś ochotę wyjść ze swoim żółwiem na spacer? Pamiętajcie o szczepieniu na wściekliznę!

Zamontuję sobie takie na balkonie. Pismo o zgodę już poszło do spółdzielni. 5 piętro nie powinno być problemem.

Creme de la creme znalezisk - pielucha dla kury. Z gustowną muchą!

3 polubienia

Pielucha dla kur, totalny mindfuck.

Ja sobie robię przerwę od FB; deaktywowałem konto. Nie wiem czy Instagram będzie równie płodny :smiley:

2 polubienia

Używam apki z Ali, daje najwięcej radości. Insta próbuje wcisnąć mi reklamy produktów o lepszej jakości, więc Ali mam tam mało :frowning_face:

1 polubienie

https://www.aliexpress.com/item/4000057016905.html

Insta daje rade

1 polubienie

Te płyn jest GENIALNY! Wczoraj do mnie przyszedł. Komfort noszenia maseczki wyleciał w kosmos, jest niesamowicie dobrze. W końcu mogę normalnie i bezpiecznie prowadzić samochód bez jazdy z nosem na wierzchu :joy:

1 polubienie

Jeździsz autem w maseczce?

Tak, czasem wiozę osoby które ze mną nie mieszkają. Wtedy trzeba mieć maseczkę na twarzy.

3 polubienia