Drukarka do domowego biura

Cześć, widziałem dwa tematy o drukarkach ale jeden tyczy się atramentowych a drugi laserowych, ja natomiast nie wiem do końca którą wybrać i z tego powodu nowy temat, ale do rzeczy, szukam drukarki która będzie drukować w kolorze, najlepiej z opcją druku dwustronnego, z wifi bo nie mam opcji ciągnąć tu kabli, jeśli był by AirPrint to też fajnie, ma głównie drukować faktury, rachunki itp, biurowe rzeczy, jak by drukowała ładne zdjęcia to też super (żona się nie obrazi) myślę że w miesiącu to będzie kilkadziesiąt stron, problem w tym że większość tych urządzeń to drukarka + skaner a mi taki wielki klocek nie jest potrzebny, nie chce używać skanera. Jest coś co polecacie?

Obczaj wpisy gościa o nicku drtusz na wykop.pl

2 polubienia

Skaner=kserokopiarka bardzo przydatna rzecz

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

To?

Jak tym fakturę wydrukować? :smiley:

2 polubienia

Której ja nie potrzebuje :man_shrugging:t3:

Tez się nad tym zastanawiałem :thinking:

Linia po linii :joy:

Ważne, że spam działa, kliknąłeś, zainteresowałeś się, czyli cel osiągnięty.

2 polubienia

Ja mam maleństwo HP LaserJet Pro M15w. Bo miała być jak najmniejsza faktycznie. Działa po WiFi, więc muszę tylko w szafie ją podłączyć do prądu i śmiga.

Drukuje przeciętnie, ale do zwykłych dokumentów jest ok. Czasem lubi wydrukować krzywo, bo niespecjalnie trzyma w ryzach papier. Mnie to nie uwiera specjalnie, ale pięknych pism prawniczych na tym bym nie robił.

Ja się dałem przekonać użytkownikom tego forum do laserowej drukarki mono mimo, że też chciałem drukować w kolorze. I co? I zdjęcia drukuję raz do roku u fotografa 500m od domu za jakieś śmieszne grosze a drukarka przynajmniej mi nie zasycha. Zapewne ten startowy toner wystarczy mi na parę lat przy moim drukowaniu.

Polecam zrezygnować z koloru jeżeli masz taką możliwość.

8 polubień

Z tego samego powodu mam samsung 2026

Nie chodzi nawet o same zdjęcia, potrzebuje czasem kolor po prostu. Jeśli były by to same faktury do segregatora to nie ma problemu ale ten kolor jest mi potrzebny akurat :man_shrugging:t3:

Coś takiego ale w kolorze

Tez była by spoko ale w kolorze :slight_smile:

Jak szukałem to patrzyłem łaskawym okiem na HP Envy 6020 AIO.

Ale to kombajn ze skanerem a nie sama drukarka :wink:

A fakt. A do tego chcesz drukować zdjęcia, więc HP tak naprawdę odpada. Jak chcesz drukować zdjęcia to możesz zawęzić szukanie tylko do Epsona i Canona.

1 polubienie

Albo HP albo Epson, Kiedys dawno temu miałam z Lexmarka- stare dzieje