Dron fpv

Witam, nie jestem jakimś wielkim fanem dronow, ale podoba mi się idea gogli połączonych z dronem. Z tego co szukam w Google to fpv to są drony sportowe do ścigania czy robienia jakichś figur czyli nie tego szukam

Ja szukam jak najtańszego rozwiązania które poleci na kilkaset metrów, utrzyma się w powietrzu przez dłuższy czas niz 2 minuty, a jakość obrazu w goglach będzie dobra. Fajnie gdyby dron miał też automatyczny powrót itp ale to pewnie wszystkie mają teraz.

Podkreślam że zależy mi na niskiej cenie więc pewnie coś używanego będzie najlepszym wyborem.

Nie orientuje się w modelach dronów fpv, głównie kojarzę DJI fpv który raczej wykracza poza to co chcesz wydać.

Chce tylko zwrócić uwagę, że zgodnie z prawem jeśli dron jest obsługiwany z goglami na oczach to musi ci towarzyszyć obserwator, czyli osoba która będzie patrzeć gdzie jest dron i ostrzegać cię przed ewentualnymi przeszkodami.

Tak tylko nadmieniam, w razie jakbyś nie był świadomy. Lepiej dowiedzieć się przed niż po zakupie. Mnie to do zakupu zniechęciło.

1 polubienie

Dzięki za info. Na razie badam ile to może kosztować, bo jeśli to będą tysiące złotych to sobie odpuszczę. Bo to raczej fanaberia niż tajna potrzeba.
Obawiam się że będzie jak z goglami vr - niby fajne a w praktyce leżały głównie na półce