Disney+ w Polsce

THE AMERICANS

2 polubienia

Właśnie na tym polega magia Disney+. Ciagle tam coś oglądam, a jeszcze nic od Marvela i StarWars nie odpaliłem xD

1 polubienie

To i Dopesick koniecznie, chodziło mi bardziej o starocie, które chętnie nadrobię. (jeszcze Family Guy)

1 polubienie

Serio, sprawisz mi wielka przyjemność jeśli obejrzysz The Americans. Ja przespałem ten serial i od stycznia obejrzałem już dwa razy.

Dopesick zdecydowanie. Zwłaszcza, ze krótki. I The Dropout tez, bo Amanda Seyfried jest w nim niesamowita.

Jest jeszcze Pam and Tommy, na który się czaje, ale nie mogę znaleźć czasu.

2 polubienia

Zrobię to dla Ciebie jak tylko skończę Narcos.

2 polubienia

:two_men_holding_hands:t2:

3 polubienia

Pewnie jeszcze nie wspominałem ale nawet trochę lubię X files :rofl: Dlatego bardzo mnie bolało jak się lata temu Amerykanie chwalili, że mają na netflixie a u nas nie było.

Inny serial który od razu wpadł na moją listę to White Collar. Nawet nie wiem dlaczego ale uwielbiam. Nic wybitnego, bardziej guilty pleasure, ale pamiętam jak pilnowałem, żeby w telewizji nie przegapić.

3 polubienia

Kochałem (serial + Hilarie Burton :heart: ). Tym bardziej prawie płakałem, jak bardzo niedawno mały łysy umarł na raka :frowning:

1 polubienie

Ja do tej pory nie dostałem a z 2 maili wysyłałem

1 polubienie

Obejrzę The Americans jak skończę Stranger Things.

@vantroff MASH jest, ale chyba tylko film.

1 polubienie

U mnie też dalej nic.

11 sezonów serialu jest :wink:

1 polubienie

W UK jest tylko film :sob: Niby serialu nie miałbym kiedy oglądać, ale i tak zazdro.

1 polubienie

Film tez. Jest jedno i drugie. VPN na Polskę.

2 polubienia

@piotrek69

Ze specjalną dedykacją :joy:

1 polubienie

Piękny deal. Już o tym pisałem. A jak się robiło preregister to chyba było poniżej 300TRY.

Ale za Disney+ to aż przyjemnie płacić uczciwą cenę. Kocham. W USA tak nie kochałem, ale w Kanadzie bardzo.

2 polubienia

Mam waśnie dylemat. Proponują mi, do internetu (Netia) D+. Cena chyba spoko. Rok za darmo a drugi standardowa cena (29zł). Niby ok. 15 zł za miesiąc ale trzeba na dwa lata podpisać - czyli jak stara dobra kablówka. A ja już teraz nie za bardzo nadążam z HBO i Amazonem, nie wspominając Netflixa… Cebula się odzywa.
Ech, te problemy pierwszego świata. :pensive:

1 polubienie

Mam tak samo, a zapisywałem się na początku czerwca :[

Zapłaciłem pełną cenę…

2 polubienia