Desktopowa aplikacja Revolut

Jako że w apce na telefonie pokazała mi się reklama apki desktopowej chciałem zainstalować ją profilaktycznie na wypadek problemów z telefonem. Niestety nic z tego nie wyszło ponieważ w momencie gdy logowałem na ich stronie to za każdym razem wywalał mi, że podaję niewłaściwy kod. Nawet gdy zmieniłem w apce kod nadal miałem to samo.
Komuś z was udało się to może?

działa bez problemu

Pobrałeś ją po zalogowaniu się na stronie, czy jakoś inaczej?

1 polubienie

to jest webowa, nie widziałem żadnej wersji 100% desktopowej
po prostu wpisałem numer, pin, potwierdziłem na telefonie i poszło
https://app.revolut.com/

Ostatnio tak miałem w mobilnej aplikacji. Byłem pewien ze wpisuje dobry PIN do aplikacji (zresetowałem FaceID wiec automatycznie przestało dzialac we wszystkich apkach) pozostało tylko wysłanie dowodu ze swoją twarzą i ustawienie nowego.

I link do aplikacji bezpośrednio - A better way to handle your money | Revolut
Ale !!
Musiałem wyłączyć całkowicie blokowanie skryptów żeby u mnie zadziałało, bez tego jeden skrypt był blokowany i nie dało się zalogować - sprawdz czy jakiś noscript/adbloker/inne_takie ci nie blokuje

Na pewno się nie pomyliłem za pierwszym razem, bo przeszła mi w apce zmiana tego loginu na nowy :sunglasses:

Próbowałem różnych przeglądarek w tym safari na ipadzie i wszędzie to samo :neutral_face:

Nie ma jakiegosz pihole czy innego blokowania na poziomie DNS?

z ublock origin działa (ale nie mam dodatkowych list)

Nic takiego.

Sprawa się wyjaśniła, po prostu pomyliłem numer telefonu na który zarejestrowałem apkę :sweat:

2 polubienia