Dell latitude 5590 problem z wifi

Witajcie Wąsacze ja przychodzę z problemem dotyczącym laptopa partnerki. Jest to laptop o Della problem z wifi jest następujący. W dolnym pasku w Windowsie jak rozwinie się ten panel do łączenia się z siecią przyciski tryb samolotowy i wifi są wyszarzone i nic się z tym nie da zrobić. Komplet sterowników jest zainstalowany niby, ale problem nadal jest cały czas. Dodam, iż jest to najnowsza wersja Win10. Pomoże ktoś jak sobie z tym poradzić. Pozdrawiam

Nie jest przypadkiem wyłączone sprzętowo? Fn + Wifi (na F-kach)

Sprawdzilbym rownież czy karta sieciowa jest włączona w managerze urządzeń. Jeśli jest to bym ja wyłączył, restart kompa i potem ja włączył ponownie. Ew tak jak @msstefan pisze - może oprócz FN masz fizycznego switcha na obudowie do wyłączania wifi.

Podobny problem zgłaszał ktoś u mnie w pracy właśnie z Dellem. Podpytań jak się sprawa zakończyła

Niestety brak fizycznego przełącznika na obudowie, przycisk jest kompletnie wyszarzone w dolnym pasku. Sterowniki zainstalowane, wyłączanie i włączanie karty sieciowej z poziomu centrum sieciowego nic nie dało, generalnie jest słabo. Jakieś pomysły ktoś ma co z tym zrobić?

Delle pomimo tego że wszędzie jest napisane “FN+F2” miały fizyczny switch ukryty gdzieś z przodu. Dawno nie mialem della w rękach ale sprawdź to:

https://www.dell.com/community/Laptops-General-Read-Only/Latitude-E5500-Wireless-Switch-turned-off/td-p/3570182

Ew coś takiego https://www.dell.com/support/article/pl-pl/sln306990/resolving-not-being-able-to-turn-off-airplane-mode?lang=en

Pozostaje zawsze podpięcia się kablem i zaciągnięcie aktualizacji z Dell Command Update.