Death Stranding

Obejrzalem gameplay z Death Stranding na YT i zaczynam miec watpliwosci czy sprzedac ps4, niby sa plotki ze trafi na xboxa ale to nic pewnego. Gra wyglada swietnie.

Zbieraj na ps5. Ma wsteczną kompatybilność więc cała biblioteka ps4 stoi otworem.

3 polubienia

Odkopię trochę pradawny temat.
Czy ktoś ograł już Death Stranding? Ja po 100h odkładam na pół roku CP2077 i biorę się za to właśnie. Wczoraj odpaliłem sobie na 1,5h i muszę powiedzieć, że szykuje się mi tu niezwykłe przeżycie. Nie wiem jeszcze za wiele ale klimat… WOW!!! Co tu się wyprawia!!!
Co prawda gram na PC ale chyba urządzenie nie ma znaczenia za dużego.

2 polubienia

Odkopuje bo:

  1. Nie wierzę, że ta gra tak bez echa przeszła po tym forum

  2. Ej Stefan pa to!:

Ale się jaram! Jedynka zryła mi mózg, oczy i uszy. Dwójka zapowiada się jeszcze grubiej

2 polubienia

może człowieki nie lubią Kodżimbo:)
ja nigdy nie rozumiałem tej fascynacji jego grami…

Ja wcześniej ani w MGS ani chyba nic innego od Kojimy nie grałem. Podchodziłem do tej gry jako do zadośćuczynienia za anulowane Silent Hills (które też było robione przez Kojima Productions i miało mieć Reedusa osadzonego w głównej roli)

No i się kurwa nie zawiodłem. Tyle razy zbierałem szczękę z podłogi że panele wokół kanapy lśniły. To jest bardziej imersyjne przeżycie na granicy gry i filmu niż po prostu gra.

3 polubienia

to dawaj znać, jak idzie fedex :slight_smile:
ja zacząłem w przerwie od CP “the last of us” i wsiąkłem…

1 polubienie

Ja pierwszą część Death Stranding mam już dawno ogarną. Low Roar mi się dawno w kółko na spoti kręci. Wypuszczenie powyższego trailera dwójki przypomniało mi o zajebistosci tej produkcji.

Kolejna gra którą bardzo chciałbym znowu przejść po raz pierwszy.

no ja właśnie pierwszy raz przechodzę, zawsze team xbx i pcmr, a teraz jak sony zaczęło wypuszczać gierki na pc to juz wogole nie odczuwam potrzeby kupienia psx:)
#xbx #pcmr :slight_smile:

1 polubienie

Ja niestety nie zobaczyłem niczego innego niż DLC do pierwszej części. Fakt… Świat jest niesamowity, klimat 10/10 ale nie wiem czy da się zrobić cokolwiek więcej w drugiej części. Obym się mylił. Pierwszą część kocham i wracam do niej często myślami.

1 polubienie