Czy The Office US to najlepszy polski serial?

Tak, jest to najlepszy serial.

Zapraszam do dyskusji na jego temat.

3 polubienia

Właściwie to można zamknąć temat, bo to jest najlepszy serial i kropka.

Jak skończę Survivory to pewno znowu, po raz osiemidziesiąty obejrzę ponownie.

7 polubień

Uwaga odpowiadam: tak.

1 polubienie

Nie wiem czy ktoś to pisał, ale odpowiadam: a i owszem, choć Parks and Recreation serio bardzo przyjemnie otula po ranach jakie zostają po zakończeniu oglądania…

4 polubienia

Nie. Jest rewelacyjny, ale przyjaciele są lepsi.
Już tłumacze dlaczego. Przyjaciele maja coś, co absolutnie kocham (pojawiło się tez w HIMYM), czyli rolling jokes dla prawdziwych fanów. Czyli prześmieszny, superinteligentny żart w siódmym sezonie nawiązujący do dziesieciosekundowej sceny z odcinka sprzed pięciu lat. Absolutnie uwielbiam takie rzeczy, a w The Office tego mi trochę brakowało.
Poza tym The Office było dość nierówne. Niektóre odcinki były przegenialne, ale część była tylko ok.
Friends byli zawsze na tym samym, świetnym poziomie.

Jeśli chodzi o komediowe sitcomy, to The Office oceniam na 9.5, a Friends na 10.

9 polubień

nic innego nie mam do dodania

4 polubienia

Ja również.

Obraz

7 polubień
3 polubienia

Dzisiaj oglądałem odcinek w którym Michael odchodzi z firmy :frowning: :frowning: :frowning: normalnie się prawie popłakałem, taki miałem wzrusz

3 polubienia

Ja miałem taką gulę w gardle jak zdjął mikroport i nagle zapadła taka cisza. Serio mnie to tak mocno dotknęło, prosto w serducho. Nawet jak sobie przypomniałem teraz to czuję, damn.

5 polubień

Parks&Rec oglądałem parę lat temu, ostatnie dwa sezony na bieżąco jak wychodziły, a za The Office wziałem się dopiero w tamtym roku i jestem dopiero w połowie (ostatnio za dużo mam pracy w pracy i nie ma kiedy oglądać :P) i juz się boję zakończenia, więc może nie bedę wcale przyspieszał z The Office…

1 polubienie

Czy chcąc zobaczyć The Office w PL bez kombinowania i legalnie muszę mieć kolejną subskrypcję, czyli Amazon Prime Video :thinking:

1 polubienie

Tylko sprawdź dokładnie bo jak kiedyś oglądałem na Prime to brakowało niektórych odcinków w tym finału jednego z sezonów.

2 polubienia

pierwszych 6 miesięcy Prime Video jest za pół ceny, co daje ~13 zł, jeśli możesz dzielić konto z kimś typu druga połówka, brat, pies, czy inny domownik, to zmuś do płacenia i 6,5 zł/osoba to już serio grosze :wink:

2 polubienia

Dlatego trzeba mieszkać w UK/DE, gdzie trzeba mieć Prime żeby sensownie robić zakupy na Amazon i puff! Masz Amazon Prime Video! :smiley:

2 polubienia

Polecam SEINFELD.

Kurde muszę zacząć to oglądać… :grin:

Aż tak to dobre? W Do By Friday to ktoś polecał i trochę jestem zainteresowany. Ale to jest w tym samym stylu?

Yes, it’s good. It’s a show about NOTHING, lol.

1 polubienie

Podpisuję się. Uważam, że przez tagi giga-hype ktoś może się odbić od tego serialu, spodziewając się tam nie wiadomo czego cały czas.

A tym, którzy mają już za sobą The Office US, to z nowszych pozycji w trochę podobnym klimacie polecam Brooklyn 9-9. Humor bywa tam dosyć mocno podkręcony, dla niektórych może okazać się przesadny, ale ja pierwszy sezon w zasadzie pochłonąłem w całości świetnie się bawiąc. Jest na Netflix.

1 polubienie