Czy Facebook umarł?

Opisałeś właśnie polski internet ;/

6 polubień

E tam, memy z papieżem mieliśmy pierwsi.

5 polubień

To polska podróba memów z MLK :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Imo fejs nie tyle umarł, co po prostu wszedł w stagnację, której raczej cięzko było uniknąc po kilkunastu latach popularności. Zginąc raczej prędko nie zginie, ale nie będzie już takim trendem jak kiedyś.

A ja wyrażę swoje boomerskie zdanie :slight_smile: Dla mnie dopiero od niedawna FB jest używalny i przydatny. A dokładniej mówić jego grupy. Kiedyś właściwie nie zaglądałem na FB, teraz gdy aktywnie uczstniczę w kilku fajnych, merytorycznych grupach jestem tam niemal codziennie. Ale klasycznego streama nie przeglądam. Dla mnie FB zastąpił fora internetowa. Oczywiście z wyjątkiem tego jedynego :slight_smile:

6 polubień

Ja mam w zasadzie to samo. Ale i tak bym wolał żeby te grupy istniały na Discordzie, albo miały forum jak tutaj.

1 polubienie

Juz chyba o tym wcześniej pisałem, gdyby nie grupy to FB mógłby dla mnie nie istnieć. Twitter all day long.

3 polubienia

To ja jednak nadal fora zdecydowanie wolę, niż grupy na fb.

2 polubienia

na forach zostaly same stare dziady :wink: taka moja obserwacja

3 polubienia

Bo trolle poszły na grupy fb :wink:

Teraz to już tylko Martin został. Reszcie zbanowal dostęp wujek Vlad.

2 polubienia

Nie wiem czy powinienem się obrazić?

1 polubienie

Odkopuję, tylko po to żeby napisać, że jak ktoś (jak ja) trzyma FB dla dwóch grup i jednej strony internetowej a chce się porzygać za każdym razem jak wchodzi na FB…

…i ma andronida

To:
https://forum.xda-developers.com/t/app-mod-facebook-lc-reborn-lcr.4420057/

U mnie działa.

8 polubień

minus takich rozwiazan to duze prawdopodobienstwo ze przestanie za jakis czas dzialac. Duzo bardziej sprawdzaja mi sie wtyczki, ktore usuwaja zbedne sekcje ze strony FB. Na stacjonarce dziala to dosc sprawnie.
Na telefonie Chrome chyba nie obsluguje wtyczek, wiec musze sie zmobiliowac i poszukac przegladarki, ktora obsluguje takie wtyczki i taka wtyczka istnieje.
Niemniej proba naprawienia grup FB to protezowanie - ten soft to taka chała ze nigdy nie bedzie dobry, moze byc tylko mniej zly.

2 polubienia

Dlatego rzucałem rzeczami jak się okazało, że spółdzielnia utworzyła grupę FB dla mieszkańców.
Było mi dobrze bez FB.

5 polubień

Grupy na FB to jest obecnie rak, jestem na kilku z musu i cierpię :wink:

2 polubienia

Słowo klucz.

W ogóle Facebook, przynajmniej mój, wygląda już jak NaszaKlasa.

image

5 polubień