Cześć, mamy sklep!

Cześć Wąsy,

Krótka, ale treściwa informacja: mamy sklep.

Sklep.yeswas.pl

Możecie składać zamówienia do 28.06, potem zajmiemy się produkcją koszulek (naklejki leżą w naszym magazynie albo pokoju Wojtka, zależy jak chcecie to nazywać) i wysyłką. Wszystkie produkty mamy serio wysokiej jakości i bez lipy. Jesteśmy mocno zadowoleni z tego jak to wyszło.

Parę krótkich pytań i odpowiedzi, które mogą się pojawić:

Q: Czyli kiedy dostanę rzeczy?
A: Jak zamówisz same naklejki - to w przeciągu tygodnia. Jeśli zamówisz naklejki + koszulkę - w połowie lipca wszystko przyjdzie jedną paczką.

Q: Można tylko zamówić do PL?
A: Tak, niestety jesteśmy jeszcze mali i nie wszystko umiemy, więc żeby ograniczyć fuckability ograniczyliśmy to wszystko do Polski. Zamówcie do rodziny, jak będzie coś nie tak nawet dłużej niż te 14 czy ileś dni później, to ogarniemy - wiecie, że z nami nie ma lipy.

Q: Co tak drogo?
A: No właśnie nie jest jakoś drogo, i naklejki, i koszulki robimy w Polsce, z najlepszej jakości produktów (serio serio) i to po prostu tyle kosztuje. Moglibyśmy zrobić to taniej, ale chcielismy mieć rewelacyjną jakość, więc musimy zabulić.

Q: A gdzie jest XXXX (wstaw tutaj inny produkt)?
A: Jeszcze nie ma, ale będą. Żeby zmniejszyć fuckability - zajmujemy się jednym produktem na raz (naklejki to osobny temat, mamy ich sporo i nie są problematyczne w magazynowaniu, wysyłce czy wymianie). Zrobienie szalonych koszulek czy bluz wymaga jeszcze sporo wkładu up-front, więc chcemy go zamortyzować wcześniejszymi produktami (jak ta koszulinka!)

Q: A są inne kolory wąsa?
A: Nie, ale to jest dobry pomysł i coś spróbujemy ogarnąć (ale to jest traktowane jako osobny produkt mimo wszystko, więc zobaczymy jak będzie).

Q: A jak nie kupię teraz to co?
A: To może się okazać, że już nigdy - bo się okaże, że sklep nie ma sensu i więcej nie będziemy się w to bawić, więc jak jesteś zainteresowany, to bierz teraz!

PS. To nie żart - kupując w naszym sklepiku, wspierasz polską gospodarkę, bo wszystko tutaj robione xD

Dzięki, miłych zakupów i czymajcie się!

13 polubień

Stronę wyłączył przed premierą jak u Appla. :smile:

4 polubienia

Na Telegramie jest jeden kod, na Twitterze YWP drugi, to… wrzucę trzeci, może @6ghost9 mnie nie powiesi za sami wiecie co.

Kodzik na darmową dostawę dla najszybszego kupującego!
już poszedł xD

2 polubienia

Biere

Also @pawelorzech macie błąd chyba w formularzu szopli.
Jest ulica, numer domu a brakuje numeru mieszkania.

2 polubienia

Można tam dopisać numer mieszkania przy domu. Powinno śmigać (zresztą widzę, że udało Ci się to wpisać)

1 polubienie

Nie wiem jak by to wyglądało na mnie w rzeczywistości, ale czepnę się rękawów jak już tu sobie wszystko mówimy.

Trochę mi wyglądają za szerokie na moje gusta. Wolę bardziej slim. Ale to moje upodobanie.

Koszulkę techniczną bardziej fit to bym nosił chętnie.

3 polubienia

Jasne, weźmiemy takie rzeczy pod uwagę, tym razem robimy bardzo “general” t-shirt. Basicowy fitting. Ale patrzymy na różne opcje, po prostu nie chcemy zrobić teraz tysiąca opcji i się okaże, że będziemy robić po jednej sztuce każdego. Ale też mamy to z tyłu głowy :slight_smile:

2 polubienia

Dobra, Panowie koledzy.
Naklejki se zamówiłem, a co!

2 polubienia

#fuckyeah
naklejki i koszulka zamówiona:)

W koszulkach z szerokim rękawkiem możesz je sobie podwinać i będzie wyglądało dużo lepiej, niż taka z wąskimi. O ile nie masz ramion nieskażonych ćwiczeniami, to bedziesz wygladal jak Travolta w Grease.

1 polubienie

Zrobiłem pomiar koszulki i wyszło, że najlepsza dla mnie byłaby XS, w sklepie nie ma do wyboru XS… bycie za chudym xD

@pawelorzech, @6ghost9 dałoby radę XSkę męską dorzucić do wyboru?

Sprawdzimy czy się da!

1 polubienie

Niestety - damskie są XS, męskich - trzebaby się nakombinować niestety…

: (, okej w takim razie jeszcze muszę przemyśleć sprawę, bo chciałbym w ładnej koszulce wyglądać ładnie (na tyle na ile mogę tak wyglądać ofc)

1 polubienie

Jeśli Kiedy będą kubki, to z chęcią zamówię w rozmiarze kuflowym (0.5 l), żeby piwerka kawki starczyło akurat na odcineczek :wink:

3 polubienia

O o o !!
Kubki, smyczki, termokubki :smiley:

To musimy najpierw zrobić tak, żeby móc zrobić super jakości kubki co się nie popsują, bo inaczej to bezsemsu

Kubek musi być koniecznie.

Ja dalej mam kubek YWP jeszcze z cupsella ze stycznia 2018, myty w zmywarce i dalej wyglada idealnie wiec jest Ok myśle xD

2 polubienia

Ja to bym kupił wąsate podstawki pod kubek

2 polubienia