Cyberpunk 2077 oraz serie porzucone przez twórców, które my wciąż kochamy

No nie mogło zabraknąć Cyberpunka 2077 (1:29). Paweł i Wojtek ogrywają grę CD Projekt Red od premiery i dzielą się swoimi pierwszymi wrażeniami. Andrzej cierpliwie czeka na wersję na next-geny. Kto ma rację? Nie gonimy za newsami, ale uniknięcie tematu CP2077 było po prostu niemożliwe.

W drugiej części podcastu mówimy o seriach, które my kochamy, ale już nie kochają ich twórcy. W kolejności pojawiają się: Splinter Cell (29:44), Airline Tycoon (40:58), Spore (52:46), Black and White (1:02:10), Rock Band (1:07:15), SWAT (1:19:29), Tony Hawk’s Pro Skater (1:21:28).

Odcinek ukazuje się w dniu urodzin Pawła Orzecha. Pablo, życzymy Ci minimum tyle lat w zdrowiu i szczęściu, co średnia ocen The Legend of Zelda: Ocarina of Time na Metacritics.

A jakie serie kochasz Ty, choć nie powstają już nowe części? Zapraszamy do dyskusji o odcinku na forum: Nagrany Podcast - YesWas | Forum

Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi odcinkami i nowinkami: Nagrany Newsletter by Nagrany Podcast Napisz do nas na kontakt@nagrany.pl.

Jeśli podoba Ci się ten podcast, zasubskrybuj go w swojej aplikacji i oceń na 5* w Apple Podcast tutaj: ‎Nagrany Podcast on Apple Podcasts. To naprawdę pomaga.

2 polubienia

Jeśli nie widać różnicy między ray tracingiem włączonym, a wyłączonym, to chyba jedyna opcja jest taka, że się nie włączył. Chyba widziałem takiego buga u Linusa. Nie wiem czy istnieje inna gra, w której ray tracing wnosi aż tak wiele dobra jak w Cyberpunku. Ja bardzo żałuję, że muszę grać bez niego. Na YT jest pełno filmów pokazujących Cyberpunka na max detalach z RTX no i niestety jak u siebie włączę ultra to gra tak nie wygląda. No i to o czym twittowałem – obowiązkowo trzeba grać w minimum 1440p.

3 polubienia

O matko, @AndrzejKotarski, opisałeś moje życie ze Splinter Cell, spędziłem milion godzin na skradaniu się nawet wtedy, kiedy można było dumnie przez grę iść wyprostowanym :smiley: Mam ogromny sentyment do tej serii, tym bardziej, że do Chaos Theory muzykę robił jeden z moich ulubionych wykonawców wszechczasów - Amon Tobin.
S.W.A.T. też uwielbiałem, przeważnie więcej siedziałem nad planowanie akcji niż nad samą akcją, ale uratowani zakładnicy byli tego warci :-).

Natomiast, odnosząc się do tematu odcinka, zabrakło serii Half Life! Chyba nie ma serii, na której kolejną część bardziej czekają fani! I też trochę w nawiązaniu do odcinka podcastu o ścieżkach dzwiękowych do gier wzbudzających największe emocje, przypominam ten sound, do tej pory mam ciary, jak to słyszę: Half Life

3 polubienia

Ale HL nie został porzucony. Kilkadziesiąt godzin wbiłem w tym roku w najlepszą część HL, czyli Alyx :smile:. Nie wyobrażam sobie, żeby kolejny HL wyszedł bez VR, bo to byłby gigantyczny krok wstecz, ale kto wie.

portal, portala szkoda!
i left4dead, ale już trochę mniej

Wiecie, że mnie Half Life i Portal zupełnie ominęło?

2 polubienia

Można przestać płakać po L4D, bo oryginalni twórcy robią… hmmm… nową grę. Tak naprawdę to kolejne L4D, tylko pod inną nazwą

Airline Tycoon za 7,99 w GOG :wink: dzisiaj będzie grane.

2 polubienia

Tak samo miałem jakieś rok temu. Pograłem 10 minut i wyłączyłem… było inaczej u ciebie?

Grałem kilka godzin a później laptop mi padł po aktualizacji. Wczoraj go reaktywowałem, więc planuję dzisiaj grać.

Fajnie się gra po latach?

1 polubienie

Fajnie! Ja dalej często gram i ta gra dobrze wygląda w dalszym ciągu :slight_smile:

1 polubienie

Fajnie. I dość trudno :slight_smile: