Coronavirus na świecie

Ja mam betę i nadal każe mi wpisywać kod za każdym razem :smiley:

1 polubienie

Może masz iPhone’a z TouchID :joy:

1 polubienie

Chciałbym - w takim maska nie przeszkadza ;D

To nie wiem. Niektórzy dalej maja problemy (z moich obserwacji głównie noszący okulary - w sumie nie dziwne, w masce i okularach maja praktycznie cała twarz zakryta), a u mnie to już jest prawie 100%.
Nawet jeśli mnie raz nie rozpozna tuż po wyjściu z domu, to jak wpisze kod to już mogę sobie dowoli ruszać ta maska i dalej rozpoznaje. Jak dla mnie bomba.

To jest kolejny pozytyw sytuacji z koronawirusem. Być może będziesz mógł wkrótce odblokować sobie iP na stoku nie ściągając np. gogli.

Nikomu nie zależy na szybkich i dokładnych i tanich testach bo by się dopiero okazało jak źle jest.

Być może nie są już potrzebne :smiley:

1 polubienie

covidianie to jakiś odłam reptalian czy jak? ;D

A poważnie - niestety, głupich nie sieją.

1 polubienie

Covidianie to Ci co wierzą w koronawirusa i pandemię i noszą, cytuję “kagańce”.


Jak to w Belgii wygląda (a przynajmniej w Antwerpii).

4 polubienia

KOMUNIŚCI! :joy:

I to nawet godzinę policyjną wprowadzili :smiley:

1 polubienie

HEH

7 polubień

Polecam twitterowy profil:

https://twitter.com/koronawirus_xy

Ja już nic więcej nie chcę wiedzieć o wirusie. Dwa wykresy dziennie i nara.

2 polubienia

Ja polecam z kolei bardzo profil na IG (jest też Twitter) Łukasza: https://instagram.com/lukaszbok_kiks?igshid=1s3dkz1vx1gum

Mega rzetelne i konkretne info odnośnie wirusa, restrykcji itd.

Tymczasem na stronach rządowych

4 polubienia

A to chuje

4 polubienia

I - właśnie dlatego moi drodzy - wszyscy umrzemy

5 polubień

nie rozumiem tej logiki. Nie zaleca sie noszenia masek gdyz nie gwarantuje niezachorowania, i nosic powinni tylko chorzy. Ale

  • chory moze nie wiedziec ze jest chory
  • udowodniono, ze noszenie masek zwieksza bezpieczenstwo obu stron (choc go nie eliminuje, to jednak lepiej nosic niz nie nosic)
  • to ze niezachorowanie nie jest gwarantowane, nie znaczy ze srodek jest zly. Szczepienie nie gwarantuje niezachorowania w 100%, a mimo to jest nakaz szczepien. A szczepienia moga miec skutki uboczne, natomiast czy jest jakis skutek uboczny noszenia maseczki?
3 polubienia