Coronavirus na świecie

Byłoby miło gdybyś podał informacje która nie jest odległa prawie o miesiąc.

3lajki

Co to znaczy „ten moment musiał nastąpić”? Co to za bełkot panie Ambroży?
Znaczy, że cyklicznie co kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt (niepotrzebne skreślić) lat starsze osoby „muszą” umrzeć?
Co powiesz na temat wszystkich tych osób które nie są w podeszłym wieku, a odeszły z powodu COVID-19? One też „musiały” odejść?

Co za socjopatyczna wizja świata.

1lajk

Brzmiało bezdusznie, wiem. Przy starzejących się społeczeństwach nadejdzie moment że będzie duża liczba zgonów w pewnym momencie i tyle.
A ile to tych osób umarło nie starszych bez problemów zdrowotnych? Bo w uk to podobno umarło mniej niż 400 osób poniżej 65roku życia i to nawet nie było powiedziane czy miały jakieś współistniejące choroby.
Dodam że bez corona virusa też ludzie umierają, nawet młodzi wysportowani.

Trzeba jakoś zmusić Brytyjczyków to spędzenia wakacji w UK i wydania kasy na miejscu :slight_smile: nawet mówiono że może gospodarka skurczyć się 14% więc każdy grosz się przyda.

No ale jak to? Przecież bez Europy i pracowników z zagranicy mieli się tak cudownie rozwijać…

Haha coronavirus zmienił wszystko haha Nigdy nikt nie mówił że nie chcą i nie będą mieli pracowników z zagranicy tak samo jak Brexit nie oznacza że UK chcą się odciąć od Europy. Potrzebują siebie nawzajem jako partnerzy. Zresztą UK wstępowała do Unii gospodarczej a nie politycznej.

a wlasnie Brexit, ktos o tym jeszcze pamieta?

1lajk

Haha dokładnie, teraz jest tylko virus. Wojen nie ma, zamachów czy glodu i nawet rak to już chyba nie problem, TYLKO KORONA

Ja pamiętam. O brexit, o wojnie USA - Iran, o wojnie handlowej Chin z resztą świata i innych takich nieistotnych rzeczach takich jak łamanie prawa przez rządzących w Polsce itp

4lajki

Być może. Ale uważam że zdecydowanie za wcześnie na takie wnioski. Dziś słuchałem że np brazylijska służba zdrowia jest na skraju załamania. A lockdown we Włoszech jednak chyba przyniósł skutek. Podobnie jak np w Japonii czy Chinach. Ale zdecydowanie za wcześnie na wnioski.

2lajki

Cytowanie dailymaila nie przystoi na tym forum. Sharowanie takiego linku to jak rzucenie współforumowiczom gównem w twarz.

11lajków

Hahaha ale Stanford University nie pracuje dla daily mail ale ok, mogłem poszukać dalej hehe

To ja zmieniłem link na ten ze źródla w daily…

1lajk

@pawelorzech

Z szacuneczkiem :smiley:

https://in.dental-tribune.com/news/new-estimate-by-the-cdc-brings-down-the-covid-19-death-rate-to-just-0-26-as-against-whos-3-4/

3lajki