Coronavirus na świecie

W co to przelewać? Mogliby serio przynajmniej do litrowych nalewać butelek.

Litrowe też miały być. Kiedyś.

Najlepiej to kupić jakąś butelkę z atomizerem i przelewać.

O tym czemu bez przeszkolenia medycznego lepiej nie nosić masek, zwięźle było na Crazy Nauce (jedna z tych stron, które faktycznie opierają się na nauce i są wolne od leczenia czarami i witaminami C): https://www.crazynauka.pl/czy-noszenie-maseczki-zabezpiecza-przed-zarazeniem-sie-nowym-koronawirusem/

Ja niestety obecnie noszę maskę, bo w Tajlandii wszyscy noszą i jak się nie ma maski to jest na niego, że wirusa roznosi ¯_(ツ)_/¯. Ale w przyszłości chętnie bym się nauczył używania tego i kupił jakiś respirator do chodzenia non stop, bo w Azji to nikogo takie rzeczy nie dziwią, a wtedy używanie tego miałoby sens i ze względu na grypy i wszystko inne i przez zanieczyszczenia.

1lajk

https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,173954,25817198,kto-nie-nosi-ten-roznosi-czy-wciaz-maseczki-sa-dla-chorych.html

2lajki

https://koduj24.pl/monopol-i-rzadowe-zlecenie-na-5-milionow-masek-uzyskala-spolka-dzialacza-pis/

Jeszcze jakieś pytania?

Ludzki pan.

Do poczytania:

2lajki

Lubie takie artykuly ale jestem zawiedziony tymi przewidywaniami. Nie ma tam nic odkrywczego. Nie ma tez rzeczy oczywistych jak np bankructw. Nic o gieldzie. Jak zmieni sie podrozowanie.
Ciekawostka jest mozliwosc wejsce powszechnego dochodu minimalnego.
Bardzo interesujacee beda tez przetasowania na rynkach, np sporo firm internetowych moze urosnac, np te od telepracy, kursow online. Generalnie artykul spoko, ale wolalbym cos znacznie bardziej wizjonerskiego :slight_smile:

2lajki

Dobrze tak ch***wi.

Jestem kompletnie apolityczny, ale taka postawa jest co najmniej nie na miejscu.
„Dobrze” bo może umrzeć?
„Dobrze”, bo jego wcześniejsze poglądy na temat COVID-19 i odporności stadnej zostały „zweryfikowane” przez sam wirus?

Nie bronię, ale pełen podziwu jestem takiej postawy.

Dzięki! Cieszę się, że udało mi się wzbudzić Twój podziw.

1lajk

Jeśli to był jedyny sposób, żeby zrozumiał powagę sytuacji, to bardzo dobrze. Zbyt duża odpowiedzialność w jego rękach spoczywa, żeby to bagatelizować. Oczywiście nikt tu mi śmierci nie życzy i oby wyzdrowiał, ale jeśli zajrzy jej w oczy, to może coś mu się w głowie poukłada.

2lajki

Ja nikomu (poza Moaną z Australian Survivora) śmierci nie życzę. Dla mnie to był oczywisty żart. Nawet specjalnie użyłem takiego a nie innego sformułowania, żeby zabrzmieć jak Janusz, który dowiedział się, że sąsiadowi ktoś ukradł mercedesa. Cóż, jak widać przeceniłem część widowni :wink:

5lajków

Jakby kogoś ominęło, to trzeciego marca BoJo chwalił się, że ściska ręce na prawo i lewo.

4lajki

Debil :man_shrugging:t2:

2lajki

Polecam ten tekst. Tu jeszcze jest spokojnie, ale za pół roku czy rok być może przyjdzie nam żyć w kompletnie innej rzeczywistości ekonomiczno-polityczno-społecznej.

2lajki

Jak ktoś zadaje pytanie w tytule artykułu to ja dziękuje za takie coś :confused:

1lajk

Wiecie co? Jutro mi się skończy alko i… wreszcie! Jakiś mam dziwny skutek uboczny izolacji.
Macie coś nowego co się Wam pojawiło? Mało się o tym mówi się działania uboczne tego co się dzieje teraz mogą bardzo różnie wpłynąć na naszą rzeczywistość.