Co kupić?

Bo są niedozajebania gałki i spusty - bo na czujnikach efektu Halla

3 polubienia

O, dokładnie na takiego mam chrapkę :sweat_smile: a na stronie widzę, że mają również uchwyt do telefonu do niego

Nie mam ani tego ani tego, ale na pewno działa ze Switchem. I rzeczywiście jak się włączy odpowiedni “tryb” to na iPhonie się inne przyciski wyświetlają.

A też nie mam maty. Bieżnia co i rusz stoi inaczej więc nie chciałoby mi się jeszcze każdorazowo wciskać pod nią maty.

1 polubienie

Kupowałem, wszystko legit :slight_smile:

Zamówione już :slight_smile: zobaczymy jak przyjdzie

Co sądzicie o tym kompie:
https://www.euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/optimus-e-sport-extreme-gz790t-cr1-i7-13700kf-32gb-ram-1tb-dysk-rtx4070ti-win11.bhtml

Chciałbym coś przyjemnego do gier. Żeby za 2-3 lata wytrzymał.
Podpięty by był do monitora 2k 165 Hz.

Lipton twierdzi, że w tej cenie to 4080

za ten szmal to można wyrwać lepszy i mocniejszy sprzet:

przede wszystkim 4080 super bym brał
pamięci 6400mhz
dysk 2tb m.2
i zasilacz co najmniej 1kw dobrej firmy

można samemu dobierać sprzęt, ale po co skoro jest właśnie Lipton tak jak pisze @pgronkievitz :slight_smile:

ja jak budowałem swojego pc to z założeniem, że go nie dotykam przez 5-6 lat co najmniej, narazie rok mu mija i jest nadal potforem wydajnościowym, tylko że ja miałem kilka swoich specyficznych wymagań i kapine większy budżet:)

Słuchajcie, czy idzie kupić czujniki zalania, bez bawienia się w smart home?

1 polubienie

tak - tylko wtedy wifi i aplikacja do tego czujnika, może być np. taka tuya

2 polubienia

Dziękuję Ci Królu Złoty :heart::grinning:
Dzisiaj sąsiad postanowił mnie zalać, stąd moje nagłe zainteresowanie.

4 polubienia

jak na razie słabe wrażenie zrobili, zamówiłem 7 lutego (na prezent), prawdopodobna dostawa 12 lutego, wczoraj nie miałem nadal nadanej przesyłki w inpost, w Lantre nie zmienił się żaden status, więc postanowiłem zapytać na czacie jak wyglada sytuacja, Pan powiedział że nie mają wpływu na dostawy i paczka właśnie się pakuje, dziś dostałem powiadomienie z inpost o nadaniu. Niby nic się nie stało przecież ale niesmak trochę pozostaje że autoryzowany dealer nie ma produktu na stanie a do tego nie wie kiedy go wyśle, na stronie było zaznaczone na zielono dostępność i przewidywany czas dostawy 12 lutego, trochę to dla mnie słabe bo to tylko iPhone 13 128GB, bez cudów żeby czekać na taki produkt i mam wrażenie że jak bym się nie odezwał sam to paczka nadal by nie wyjechała :wink: przydała by się jakaś aktualizacja statusu chociaż że “opóźnione” albo coś. Taki trochę gorzki żal bardziej do obsługi niż produktu bo ten niczemu winny.

5 polubień

Połasiłem się na tanią walizkę no-name i rozwaliła się po kilku użyciach, ech, polećcie jakąś fajną walizkę do 40 litrów.

1 polubienie

Ja używam od lat walizek Puccini i dopiero hiszpańskie lotnisko sprawiło że jedna pękła.

Zdarzala się też wymiana kółek w najstarszej.

Są praktycznie non stop na promkach.

Ostatnio kupiłem 40l plecak z Tomtoc i w sumie na takie weekendowe podróże wydaje mi się lepszy niż walizka. Bardziej poręczny.

4 polubienia

dzięki, widzę że mają dobre ceny na allegro

Sprawdź ich stronę. Dodałem link. Często jest promka + kod z internetu.

W sumie w rodzinie mamy ich pięć albo sześć sztuk.

+1

A w sumie to chyba +4, bo tyle jest ich w rodzinie. Bardzo dobra cena/jakość. Nawet jak kiedyś coś się stanie, to nie będzie żal wymienić.

Na razie jednak nic się nie dzieje.

1 polubienie

Szukam „przystawki” która zrobi mi wireless CarPlay w aucie, wiem że jakiś rok temu ktoś tu testował kilka rozwiązań ale nie sprawdzały się, teraz po takim czasie może coś się zmieniło, to na czym mi zależy to mały rozmiar bo w miejscu gdzie muszę to podłączyć mam też ładowarkę indukcyjną, żeby obsługiwał dwa iPhone na raz (w sensie parowania) i żeby nie kosztował miliona monet :wink:

ma taki na sprzedaz, kupiony tu na forum, w nowej wersji Androida nie dziala, ale moze dalby rade z iPhone