Co kupić?

Najbardziej polskie zdanie w historii polskich zdań ever :smiley:

3 polubienia

Jeśli był by dla mnie to zainteresował bym się, ale żona nie trawi niebieskiego koloru, w obecnym ma 77% baterii i nie wsadzę jej też na takiego konia żeby dać jej kolejny ze słabą baterią, tyle co się nasłuchałem od ciężarnej o tej słabej baterii to nikomu nie polecam :wink:

okazja fajna bo jeszcze airpodsy do tego :slight_smile: ale nie jestem targetem w tym przypadku :slight_smile:

a no i FV potrzebna :wink:

1 polubienie

Ja kupowałem u nich dwa komputery, żadnych problemów, spokojnie mogę polecić.

4 polubienia

weź jej wymień baterię, telefon dostanie kopa, a ta impreza wcale nie taka droga.

2 polubienia

najtaniej:)

Jestem u nich regularnie i dostaję fv do opłacenia :wink: dobry sklep, dobry salon i niezła obsługa. Z moich doświadczeń top w PL a miałem doczynienia ze wszystkimi APRami w Wwa.
Jedyne czego nie mogę ocenić to ich serwis bo jeszcze nie był potrzebny. Chodź mam wykupione ich gwarancje na dorsze i bardziej niezbędne sprzęty bo mają serwis d2d z podstawieniem nowego na czas naprawy.

2 polubienia

:heart: :heart: :heart:

14 polubień

Bo połowy są raz lepsze, raz gorsze!

:grin:

8 polubień

:sweat_smile:
Nawet tego nie edytuję! Kocham pisanie na swipowej klawiaturze i ten aplowski słownik.

4 polubienia

8BitDo Zero 2 - ma ktoś może i podzieli się informacją jak się sprawuje?

Biję się z myślami czy to, czy jednak lepiej pada Xboxa na jakieś ganie na ipadzie mini/telefonie w przerwach od pracy. 8BitDo można przynajmniej zabrać do biura…

Czy może jest jakaś inna alternatywa?

Ja bym wziął coś pełnowymiarowego z gałkami - chyba, że celujesz w jakieś platformery 2D/bijatyki. Do ogólnego użytku brałbym albo 8bitdo ultimate, albo gulikit kingkong 3 max

2 polubienia

Ja mam takiego i sprawuje się bardzo dobrze. Może „udawać” pada od Xboxa, ps i switcha i wtedy nawet w grach się zmienia instrukcja , który guzik nacisnąć. Brakuje mi do niego jakiegoś pokrowca, ale na razie przeżył kilka miesięcy noszenia w kieszeni plecaka.

2 polubienia

na ipadzie/iphonie gram na padzioe od xbox na takim małym czymś chyba bym nie umiał:)

1 polubienie

8bitdo ultimate jest fajny, gałki są z efektem Halla i dobrze wygląda na docku.

1 polubienie

Ja mam pada od Xboxa i ten uchwyt do telefonu. Sprawdza się wyśmienicie głównie do remote play na PS5 :grin:

2 polubienia

Osz Ty.

Dodany do listy.

Tak trochę chodziło mi o to że pad do Xboxa to 220-230 zł, chciałem może coś tańszego i mniejszego bo granie będzie sporadyczne. Te pady wyglądają super ale przewyższają ceną tego od Xboxa, więc chyba po prostu poczekam na jakieś promki, kupię zwykłego pada do Xboxa (plus może ten uchwyt od @Wittosuaff) i z głowy.

8BitDo Zero miałby w założeniu być do gierek jak Tetris. Ale z drugiej strony, do jakiegoś PS Remote Play czy Xbox Remote się nie nada, więc chyba rzeczywiście Xbox Pad jest najlepszym rozwiązaniem.

2 polubienia

Pytanie do posiadaczy bieżni typu Walkingpad (@Voland, @luke-g? @TReznor)

Wrzucacie pod bieżnię jakąś matę wygłuszającą? Trochę się martwię o podłogę, no i odrobina wygłuszenia to zawsze plus.

Coś do polecenia?

Walkingpad ma dedykowaną

Na Allegro widzę w podobnych cenach rozmaite ale z rozstrzałem opinii od “nic nie daje” do “najlepsza mata jaką miałem”

Przykładowo

https://allegro.pl/oferta/mata-ochronna-wygluszajaca-pod-sprzet-sportowy-gruba-duza-ochrona-podlogi-14490267656

Sprawdzałeś i współpracuje z Xbox/PS?:face_with_monocle:

Nie. Ja nie biegam więc na nic mi taka mata.

Nie wrzucam żadnej maty. Używam regularnie. Z podłogą nic się nie dzieje. Chodzę, biegam. To samo żona, więc bieżnia działa codziennie.

1 polubienie