Co kupić?

Przeliczyłem to szybko w głowie z cenami Rossmanna i ceną papieru, który trzeba dokupić to zwróci się chyba nigdy.

To się nie ma zwracać. To ma dostaczać emocji i radości.

No to wiadomo że wyjdzie nie opłacanie, ale jak ją cieszy to w sumie czemu nie.

3 polubienia

A to mi radość da wydrukowanie tego taniej w sklepie.

2 polubienia

Ale to nie jest przeznaczenie tej drukarki, żeby w domu drukować zdjęcia z galerii z telefonu czy komputera, tylko żeby na imprezie cykać fotki i od razu obdarowywać nimi gości, coś jak Instax, tylko że zdjęcia są lepszej jakości i jednocześnie zostają w telefonie. Porównywanie tego z odbitkami z Rossmanna nie ma sensu.

3 polubienia

Oczywiście zamiast Dremela 3000 skończyło się na 4250. Teraz najpilniejszy zakup to jakiś stół, na którym będzie to wszystko obsługiwane, bo teraz służy mi do tego góra z pralki ¯_(ツ)_/¯.

Stół używany będzie na stojąco, ew. z jakimś podparciem tyłka tylko, a więc potrzeba mi blatu na wysokości 110-120 cm i po trzecim dniu researchu się poddaję. Chciałem kupić osobno blat 120x60 cm (szerszy się nie zmieści) i nogi, ale wszystkie są za niskie.

Jak niczego nie wymyślicie, to jedyne co mi zostaje, to Ikea TROTTEN w wersji o manualnie regulowanej wysokości. Ustawię raz i tyle, ale czy to jest równie stabilne jak Idasen, czy raczej się chwieje jak Bekant? Na blacie będzie 3 mm cutting mat A1, więc bezpośrednio na nim nic robił nie będę, ale pewnie jakieś imadło i inne rzeczy zostaną tam podokręcane. Blat Idasena mi znosi wszystko dużo lepiej niż się spodziewałem, ale widzę, że jest ponad 3 raz droższy niż ten z Trottena, więc mam obawy co do jego solidności.

Update: mój pierwszy pomysł, czyli szafki w stylu ALEX zamiast nóg też odpadły. Nie da się idealnie trafić z wysokością względem nóg (tylko z jednej strony bym je zmieścił, po pod biurkiem będzie dużo zajętej przestrzeni, więc nogi z drugiej storny i tak byłyby potrzebne).

Są dostępne dłuższe nogi, np Noga Metalowa NOVA AN-1100 fi60 Wys.110cm Nikiel Satynowy, Amix - Akcesoria - sklep meble.pl
A może klasyczny stolarz, który wytoczy długie nogi na wymiar?

Nie masz tam jakiejś tajlandzkiej Castoramy czy Obi?

Takie coś powinno być w każdym budowlanym

https://www.amazon.pl/Skladane-70-120cm-Regulowane-jadalni-kawowego/dp/B0BB9Y6G73?ref=d6k_applink_bb_dls_failed&dplnkId=b1e94255-5303-48a7-9c08-8708de113612

Szukam tanich słuchawek pchełek na kablu z dobrym mjkrofonem, glownie do używania z laptopem w pracy do calli.

Earpods

5 polubień

TANICH

PCHEŁEK

1 polubienie

https://www.euro.com.pl/sluchawki/apple-earpods-mnhf2zm-a.bhtml

Jak poszukasz, to znajdziesz za max 79 pln

Na przykład:
Apple EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm https://www.amazon.pl/dp/B06XDLJL26?ref_=cm_sw_r_apin_dp_213A8QNQY5YHS36961JZ

3 polubienia

a znacie takie kablowe pchelki z solidnym kablem? bo wszelkie earpodsy i podobne to maja kable z gownolitu ktory z czasem przerywa a potem przestaje dzialac

1 polubienie

Wszystkie z płaskim kablem. Tyle że ten kabel dużo bardziej słychać jak np. w takich słuchawkach biegasz.

2 polubienia

Cokolwiek od Jays, ale jak @Tadek pisał - efekt mikrofonowy podczas ruchu jest masakryczny

2 polubienia

Tak tylko zostawię.

1 polubienie

Ciekawe czy Sonosa też za to kopną. Bo to kolejny przykład ustawiania ceny przez dystrybutora

1 polubienie

przeczytałem artykuł i może ja coś źle rozumiem ale to nie jest tak, że jest parę takich marek (przykładowe apple), które również ma taką politykę? Że nie ma rabatów i ceny u reselerów są ustalane odgórnie? Zdarzają się okazjonalne wyprzedaże, które z tego co wiem i tak muszą być w określonych widełkach?

Nie wiem jak apple - bo wiem tyle co widzę. A są oferty tańszych zakupów, czy to np. amazon, czy jakiś media markt, ale jak to wygląda głębiej to nie wiem.
Ale tak - zapewne nie jest to jedyna taka marka.