Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

@Martin_Fox reprezentatywni :wink:

True, autokorekta wiedziała lepiej co chcę napisać :smiley:

Brakowało mi grania na kompie, więc zreanimowałem dziś stareńkiego (chyba 8 lat) Vaio. Dyski SSD tanie jak barszcz, to szkoda było nie maksować. Za 1000 GB plus 512 GB (zewnętrzny) plus 8GB RAM (to w sumie już 12) i baterię dałem 1150 pln.
Do grania w gry 4+ lat starczy :wink:

2 polubienia

Niestety w górach załatwiłem ekran swojego Pixela OG miałem do wyboru wymienić ekran albo zainwestować i kupić coś nowego. I cóż padło na to drugie:

6 polubień

Z nieukrytym notchem chyba lepiej by to wygladalo😕

1 polubienie

Co to za piękny wątek :star_struck:.

Otóż ostatnio kupiłem nowe słuchawki. HyperX Cloud 2, podobno w tej klasie cenowej nie ma lepszych.

2 polubienia

Jak jakość rozmów?

Jest Git, ale dla porównania miałem wcześniej bezprzewodowy headset sony.

Jaki headset? Szukam czegoś do pracy.

Dokładnie Sony Gold Wireless Stereo Headset.
Do pracy to tylko Bose QC 35 jeśli zależy ci na odcięciu się od ludzi.

Wielu z nas pisze takie rzeczy, ale jedna korekta - to nie jest inwestycja. To wyrzucenie kasy w błoto :slight_smile: Gdybyś uzyskiwał na sprzęcie dodatnie stopy zwrotu, to tak - byłaby to inwestycja. Wiem, że często tak się mówi w potocznym języku, ale to jest zło! :smiley: Tak jak “złoty” zamiast “złotych” i “złotówka się umocniła” zamiast “złoty się umocnił”, to tak z terminologii inwestycyjnej :smiley:

9 polubień

W poniedziałek miałem z tego egzamin, wchodzę na forum a tutaj to :wink:

Brakuje jeszcze IRR, NPV, FV :wink:

4 polubienia

Mój najnowszy nabytek; jestem zaskoczony, że grają tak przestrzennie i czysto, bo z różnych recenzji różne inne wnioski wynikały… w każdym razie warte pieniędzy, o ile kosztowały kogoś tyle co w ostatniej promocji x-komu

Dzięki raz jeszcze @venedie

5 polubień

Niestety z androidem (OnePlus 7 pro) wytrzymałem tylko ponad miesiąc. XS max, that’s it.

11 polubień

No cóż… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mogłeś jeszcze wytrzymać 2,5 i byś kupił albo XS Max taniej, albo wszedł w nową serię…

3 polubienia

< fanboj mode on>
@pawelorzech nie każdy jest masochistą żeby samemu się skazywać na andka :stuck_out_tongue:
< fanboj mode off>

2 polubienia

Mogłem, nie mogłem - kupiłem poniżej 3500 zł nówkę więc brałem jak ciepłe bułeczki. A nie chciałem podczas premiery wrześniowej wydawać 6k na nowego MAXa

4 polubienia

Przyjemna cena, jeszcze jak powiesz, że 256GB to zapytam gdzie i może coś z tym nawet zrobię.

2 polubienia

Może nie taki nowy, bo mam go ze 3 tygodnie już, ale pochwalę się :stuck_out_tongue_winking_eye:

OnePlus 6T. Myślałam o siódemce, ale słabszą wersją, a ona jakoś bardzo nie różni się od 6T. Do tego czytałam o “samodotykajacych” się ekranach, piszczący dźwięk podczas rozmów itd. i wysoka cena, przy czym cena 6T mocno spadła po wyjściu siódemki :3

Do rzeczy.

Mam go krótko, ale w porównaniu z moim poprzednim andkiem - żyleta. Znajomi, którzy mają ten model dłużej - nadal są zadowoleni. Mam nadzieję, że nie spowolni i ciągle będzie spoko działał (mam jeszcze iphona - jestem freakiem, musze miec i andka i iosa - i na razie nic nie przebilo iphona)

Działa bardzo płynnie, a zdjęcia cud miód malina. Nie spodziewałam się, że telefon może robić tak dobre fotografie! Ostatnio nad Wisełką robiłam zdjęcie w bardzo słabym oświetleniu i wyszło świetnie! No w życiu się nawet nie spodziewałam, że będzie takie jasne! Szczękę musiała zbierać z podłogi (dorzucam tu przykładową fotkę po zmroku, ta latarnia za drzewem ledwo co dawała światło. Nie było tak jasno jak na zdjęciu! :open_mouth: ):

A ta stabilizacja obrazu :open_mouth: I dźwięk jak nagrywa!

Jestem bardzo zadowolona i na razie mogę wszystkim polecić.

Czytnik linii papilarnych w ekranie działa na początku kupowato, ale z czasem uczy się i prędkość odczytu wzrasta. Jest też “face id” ale to face id z cyklu “oszukasz zdjęciem”. Niezbyt bezpieczne, ale testowane - działa bardzo szybko.

A notch podoba mi się!

3 polubienia