Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

ludzie wszystko kupują, ostatnio sprzedałem słuchawki które imo warte były 1zł za 5zł :grin: i się jeszcze chłopak targował na 4zł ale powiedziałem że moje piwo kosztuje 5 więc sorry :grin:

To ja jestem frajerem kurde… nie przyszło by mi do głowy żeby proponować komuś słuchawki. W domu mam 8 par earpodsów i airpodsy gen1, które używam raz na jakiś czas żeby tylko bateria w nich nie padła… weid world lub raczej what a wonderful world :slight_smile:
Muszę zmienić mindset.

Ja po prostu mam alergie na trzymanie staroci i nieużywanych rzeczy. Zasada jest taka jak dłużej niż rok czegoś nie używam to idzie na sprzedaż. A druga sprawa to że nie lubię wywalać wolę już za przysłowiowe piwo :slightly_smiling_face:

3 polubienia

fajna zasada. Muszę wprowadzić w życie

Ja czasami wolę wyrzucić bo Janusze na olx potrafią sprawić że więcej nerwów stracę przy oddawaniu czegoś za darmo / sprzedaży za 5 ziko niż to warte.

1 polubienie

Mnie to by się nie chciało nic takiego wystawiać… ale jak to się mówi - sprzedasz butelki i wygrywasz życie.

Troche mi to zajelo ale w koncu postanowilem kupic airpods’y :grinning:

12 polubień

Braaawo - będziesz bardzo zadowolony. :slight_smile:

1 polubienie

Głównie kupiłem go po to, by nie musieć mieć przed kierownicą telefonu, na którym mam włączoną Stravę. Dodatkowo można do niego podpiąć sensory (rytm serca, kadencja, prędkość).
Posiada też nawigację, którą odpala się z poziomu aplikacji w telefonie. Nie wygląda to tak dobrze, jak mapy Google i szczerze mówiąc jeszcze nie do końca to ogarnąłem.

QCY T1C - zamówiłem w najlepszej wtedy promocji, za ok 77 zł 06.06, dotarło dziś. Całkiem przyjemne, tylko muszę zmienić gumki do uszu, bo te podstawowe są luźnWe, ale w zestawie są zestawy. Zobaczymy jak takie tanie słuchawki będą działały z iPhonem :thinking:

3 polubienia

Czekam na recenzje. Sam korzystam z Q29

1 polubienie

Do podcastów - super, do video 2/10, bo jest opóźnienie :man_shrugging:t2:

1 polubienie

Miałem dokładnie ten problem z jednymi z tanich słuchawek. Nawet nie wiem czy też nie od tej firmy. I wtedy kupiłem Xiaomi Airdots i jestem zachwycony.

2 polubienia

Pochwalę się za narzeczoną. Dziś zamieniła swojego ukochanego iPhona SE na model X. Pozdrawiam.

Jakieś propozycje appek ‘must have’?

4 polubienia

Usunąć apke FB😅

12 polubień

I to jeszcze w docku! :sob::sob::sob:

5 polubień

I jeszcze ten chrome😕

6 polubień

W ogóle to jakiś skandal. Wallet schowany z Health app a na głównym ekranie aplikacja od instagrama.

Obraz

1 polubienie

Spokojnie Panowie, jeszcze się dziewczyna uczy :wink:

4 polubienia

A ja bardzo chętnie oglądam takie ekrany, bo pokazują co normalni ludzie uważają za ważne
*Normalni bo ludzie z IT nie są reprezentacyjni reprezentatywni

11 polubień