Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

A to pytanie do poprzedniego właściciela :slight_smile: dla mnie się liczy, że działa :smiley:

X240. Mały ale wariat :wink:

7 polubień

Przydzielono mi taki jako służbowy komputer, sprawdza się i ogarnia bez problemu 3 ekrany, wiec na takie małe gówienko jest naprawdę okej.

1 polubienie

ja go kupilem bardziej jako notebook na wyjazdy. Maly lekki, wszystko mozna w nim bez problemu podmienic, troche jak Lego :wink:

Od początku tego roku czaiłam się z kupnem kolejnych TWSów, bo moje poprzednie QCY QS1 upadły o kilka razy za dużo (nie, nie dlatego że wypadały mi z uszu, po prostu z rąk mi leciały) i mój wybór padł na najnowszy model tego samego producenta - QCY T5. Z kuponem na aliexpress zapłaciłam 65 złotych. Są to póki co moje ulubione słuchawki, dobrze trzymają się w uszach, łączą się z telefonem bardzo szybko i obie, więc można słuchać naprzemiennie doładowując jedną. Do jakości dźwięku nie mam się w czym przyczepić, dodatkowo mają jeszcze tryb “gamingowy” skracający opóźnienie do absolutnego minimum, ale przy testowaniu na filmach na youtube nie zauważyłam większego opóźnienia ani w tym ani w normalnym trybie.

5 polubień

To nie “moje”, to do pracy, ale…

1080TI, 32GB ram, 1TB ssd, AMD Ryzen 7 3800X.

No nawet w Tibię bez lagów można grać.

9 polubień

twoje bo podpisane na ekranie. Tylko ta rozowa myszka…

2 polubienia

Czym robiłeś zdjęcie że taka deformacja?

iP11 Pro z tym obiektywem ultrawide

Co to za klawiaturka?

Logitech G512

Ojej. Te słuchawki właśnie mnie doprowadzają do szału i rozglądam się za innymi.

Czyli rozumiem, że mam sobie takich nie kupować? :roll_eyes:

Kurde znaleźć w tych czasach słuchawki na BT, które mają mikrofon zamiast ziemniaka to jakaś masakra :sweat_smile:

Ja osobiście nie polecam.

Przy wyborze słuchawek raczej warto kierować się przede wszystkim dźwiękiem i wygodą. Do konferencji raczej trzeba się wyposażyć w dodatkowy mikrofon. Krawatówkę można kupić już za 50-100 PLN i jakość dźwięku już będzie znacznie lepsza np do video calli.

On the go natomiast nie ma co się łudzić - raczej będzie lipa.

2 polubienia

Idealne dla mnie to gamingowe, które nie były by “gamingowe”. Na BT, a nie jakieś dongle na USB, które łatwo dałoby się przełączać między urządzeniami. Audio jak audio, ważne żeby mikrofon nie brzmiał jak potato :roll_eyes:

Proszę uprzejmie: SteelSeries Arctis 3 Bluetooth Czarne - Słuchawki przewodowe - Sklep komputerowy - x-kom.pl

1 polubienie

A czym konkretnie doprowadzają Cię do szału?

Do telekonferencji dobre są Jabry z takim wystającym mikrofonem na pałąku. Tylko nie wiem czemu tak się cenią, bo sam dźwięk w słuchawkach jest raczej średni


Wjechał taki zasilacz na biurko. W końcu wszystkie kable do ładowania wychodzą z jednego miejsca a nie pająki połączone wszędzie gdzie się da.

E: no nie wyczymie obróciło

5 polubień