Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Odstrasza mnie ten absurdalnie długi kabel w module BT…

Same, dlatego wjechały S1, ale jak ktoś potrzebuje, to może ZS10 Pro rozbudować jak mu wygodnie. :slight_smile:

Ciekawe jak bateria pod dłuższym okresie używania.

Nawet jeśli umrze tak samo szybko jak w Apple AirPods to cena to rekompensuje :grinning:

PS czym się różnią dynamic od hybryd?

2 polubienia

Po angielsku, ale dość sensownie

https://rockjawaudio.com/blogs/news/dynamic-vs-hybrid-why-the-resonate-is-different

Tl;dr: dynamic to zwykłe membrany, hybrid to połączenie membranowych i armaturowych przetworników

1 polubienie

Dobra, czyli wiem co kupię jak mi w końcu redmi airdots umrą :smiley:
Inna sprawa, że na razie nie chcą umierać - ciekawe ile wytrzyma bateria, będzie śmiesznie jak się okaże, że dłużej niż w AirPods :smiley:

Yinyoo Hybrid Earphones KZ ZST… https://www.amazon.co.uk/dp/B06WVFLYZF?ref=ppx_pop_mob_ap_share

Wrzucam tylko dla potomnych te, które ja kupiłem że dwa miesiące temu. Są rewelacyjne. Ale te bezprzewodowe kuszą… Pewno wezmę. Chociaż nie wiem po co skoro te które mam są super.

3 polubienia

Też je mam. Grają super! Jedynie drażni mnie wtyczka, która jest pod katem prostym. Wczoraj w końcu zamówiłem nowy, grubszy kabel z prostą wtyczką. :wink:
A te bezprzewodowe też będę zamawiał.

A takie pytanko mam: jak je sparowałeś z telefonem to po wyjęciu słuchawek z pudełka same się parują z ostatnim urządzeniem? Bateria trzyma z 3h?
Pozdrawiam :slight_smile:

Kończę testy i będę nagrywał recenzję, więc z pewnością podzielę się nią tutaj. :slight_smile:

5 polubień

W końcu dotarło. W końcu żona dała się przekonać na lepszy sprzęt, niż ten z allegro za 20 zł

10 polubień

Okej kolejne dwie żaróweczki. Do tej pory mieliśmy wpiętą jedną w lampkę, a światło “górne” bylo nie używane, bo potrzebowało aż trzech żarówek. Teraz trafiła się okazja, więc dokupiłem dwie żaróweczki i wszystkie przeniosłem do światła głównego, a lampkę podpiąłem pod smart gniazdko i wszystko działa ładnie na rutynach.

7 polubień


Prezent od żony.

9 polubień

Posiadam ją od jakiegoś czasu, ale warto się nią pochwalić. Mianowicie stojąca ładowarka do Mi Banda 4, pozwala ładować opaskę bez zdejmowania z oryginalnego paska. W moim przypadku co prawda nie ma to racji bytu, jako że używam skórzanej opaski z Mi Jobs, ale pozwala mi na ładowanie opaski, bez zdejmowania gumki uszczelniającej, która jest najbardziej delikatnym elementem paska tej firmy.

6 polubień

Gdzie to można dostać proszę

Na przykład tutaj, ale polecam poszukać u innych sprzedawców, bo tu podrożało.

4 polubienia

Przyszly moje magiczne kabelki uniwersalne

5 polubień

Z racji tego, że moje bezprzewodowe Wavefuny zaczęły mieć problemy z kablem (o.O) to postanowiłem sprawdzić Earbuds of Xiaomi. Przeskok spory - dźwięk płaski, wysokie tony jak by sztucznie podbite. Ale do biegania się nadają. Jeśli ktoś planował je kupić, to zalecam jakaś alternatywę

2 polubienia

Mam identyczne od świat, co mnie denerwuje to do rozmów podczas jazdy się nie nadają bo zbierają wszystkie dźwięki do okola. Do podcastow dobra alternatywa.

Mi wysłali już chwile temu, ale paczki ani widu ani słychu…