Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

A tego to niestety nie wiem.

Ja bym śmiało założył, że skoro 1gen działa bez problemu o ile mówi się do głośnika po angielsku to i 2gen tak pewnie będzie działać. Pewnie, nie wszystkie funkcje działają, bo nie są dostępne w tym regionie, ale powiedzmy, że to co można w telefonie zrobić po angielsku w głośniki też działa. Ja największy problem miałem jak mi zaproponował stworzenie rutyny na Goodnight, tylko w aplikacji Home nie mam rutyn, bo mam app po polsku a tam tego jeszcze nie ma. Nie jestem w stanie zmienić aplikacji na English o ile nie zmienię języka całego telefonu, ale wtedy wszystkie app mam po angielsku i jest to często niewygodne.

Od razu po wykupieniu Youtube Premium dostałeś taki komunikat w aplikacji ?

Ja mam premium od poczatku i nic nie dostalem oprocz braku reklam :see_no_evil:

W Polsce tej promki nie ma, teraz trwa w UK.

1 polubienie

Mam Premium od kilku miesięcy, nie wiem czy by zadziałało jak by ktoś teraz wykupił.

Szkoda. A taka cebula by poszła

To że wysyłają za darmo jest lepsze niż płacenie za te podsłuchy. Osobiście, nie rozważałbym zgody na taki monitoring za mniej niż £1k na miesiąc :rofl:

3 polubienia


W domu pojawił się w ten weekend. Teraz ogrywam Trine 4.

6 polubień

Super :wink:. Polecam Dead Cells :muscle::muscle::muscle:

2 polubienia


Nowy gryzoń: MX Anywhere 2.
Stary umarł tydzień po końcu gwarancji, a na tego była promka na amazonie. Trzeba będzie pomyśleć, jak wykorzystać dodatkowe przyciski.

2 polubienia

Btw, co do za podkładka bo ciekawie wygląda.

Najtansza możliwa z MediaExpert. Kupiona 2 lata temu stacjonarnie za jakieś 15 zł. Firma to ISY.

1 polubienie

W końcu przyszło. Nie odpakowuje, bo 3MK ma problem z wysłaniem paczki i ciągle czekam na etui i szkło…

6 polubień

Najlepsza myszka! posiadam anywhere1 od 8 lat. Jak umrze przejdę na anywhere 2 :slight_smile: Polecam wszystkim :slight_smile:

1 polubienie

Czy ta myszka może obsłużyć 2(lub więcej) urządzenia na raz?

Ma Logitech Flow. Obsługuje 3 urządzenia naraz i pozwał przenosić pliki pomiędzy różnymi komputerami, jeśli są jednocześnie włączone.
Programujesz sobie przyciski do każdego programu osobno również.

1 polubienie

Czyli jak powiedzmy mam dwie maszyny, Windows i Mac, to dzięki Logitech Flow powinienem być wstanie pracować na dwóch bez problemu w miarę płynnie?

Używam programu Synergy ale zawsze szukałem pretekstu żeby kupić MX Master lub podobną i do tego klawiaturka, może nawet ta o której wspominał @6ghost9 na antenie :sweat_smile:

Musisz obejrzeć jakieś recenzje albo poczekać na kogoś, kto tak ma.
Ja pracuję tylko na windowsie i mam jedną maszynę, także nie wiem, jak to zadziała.

Według tego co pisze producent - dokładnie tak może to działać - Flow jeszcze usprawnia ten proces jakoś na tyle, że właśnie - pozwala przenosić pliki i korzystać z drugiego ekranu drugiego komputera jakby był rozszerzonym pulpitem tego pierwszego jak rozumiem.

Natomiast nawet gdyby to Flow nie działało aż tak super, to możesz sparować klawiaturę i myszkę jednocześnie z trzeba urządzeniami i po prostu ręcznie nacisnąć sobie przycisk zmiany urządzenia na nr 2 na klawie i na myszce (myszka ma od spodu guziczek) i już korzystać z obu urządzeń na drugim kompie (albo mobilnym urządzeniu! :wink: ).

1 polubienie