Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Ja kupiłem do domu Dyson Gen5 Detect i jest spoko skurwol.

Ja kupiłem z końcem roku dysona v8 i trochę końcówek i jestem zachwycony. Żona też, bo jej bardzo brakowało takiego małego odkurzacza na szybkie sprzątanie. Mój jedyny problem z dysonami to to, że przez wysoki środek ciężkości i „dziwny” kształt całego „body” tego odkurzacza to nie mogę go nigdzie oprzeć i muszę za każdym razem go odkładać płasko na ziemię (w przerwie sprzątania, tak normalnie to wraca do uchwytu na ścianie)

Hmm, to chyba V8, bo z V11 tego problemu nie mam, uchwytu też nie używam tylko stoi oparty w szafie

1 polubienie

Tu chodzi o odstawianie w czasie sprzątania. Dysonow nie da się postawić, trzeba je kłaść.
Mnie za to denerwuje że cały czas trzeba naciskać trigger żeby był włączony. Nie można go włączyć i trzymać dowolnie.

Dżizas, this. To jest jedyny powód dla którego wymienię kiedyś odkurzacz pionowy XIaomi na inny pionowy odkurzacz Xiaomi.

Bo nowe mają to

1 polubienie

Mój stoi, jak go postawię

To v15 też trzeba kłaść.

Gen5 detect ma button na korpusie. Chyba zrezygnowali z tego gowna.

Chińczycy wymyślili to:

| Przycisk włączania/wyłączania blokady spustowej dla Dyson V15 V6 V8 V7 V10 V11 absolut/zwierzę/Motorhead odkurzacz

Jest też taki:

1 polubienie

V12 włączasz guzikiem na obudowie i działa dopóki nie wciśniesz jeszcze raz - dlatego nie kupiłem V15 :wink:

2 polubienia

Dokładnie. Ten gen5 był za drogi a v15 za ciężki i miał spust. :slight_smile:

ja na to nie zwrocilem uwagi jak kupowałem. A nawet jak bym zwrócił to nie wiedziałbym, że w codziennym użyciu może to być tak denerwujące. Teraz wiem :slight_smile:

1 polubienie

Takie coś mi wyskoczyło

widziałem, ale ja już się pobawiłem w składanie iPoda, działa, w sumie wszystkie 3, więcej kasa mnie nie swędzi :wink:

Pomysł fajny - cena zabójcza. Ale skoro projekt uzyskał takie wsparcie - będą się pojawiać podobne.

Tego totalnie nie rozumiałem. Mój bosch jest taki dziwny, że ma włącznik i już. Bo to trzymanie w dysonie to jest jakaś porażka i dla mnie osobiście skreśla całkowicie z listy potencjalnych odkurzaczy.
Nikomu nie polecę odkurzacza, do którego trzeba używać recepturki żeby działał jak bóg przykazał.

normalnie jak w miotaczu ognia:)

1 polubienie

Wymiana MX Keys na MX Keys S.

Stara klawiatura pójdzie do biura, więc w końcu nie będę miał tego dysonansu jak się człowiek przerzuca z pisania na normalnej klawiaturze na tę z laptopa.

No i w końcu będę miał normalny numpad w pracy.

No i w końcu mam w domu tylko jeden USB receiver W stacji dokujacej.

7 polubień

wkurzał mnie wolny wifik (wychodziło tylko w testach, i tylko w mojej głowie - normalnie na luziku można pracować, Karolina powiedziała ze jest tak samo jak na poprzednim - wcześniej AC teraz AX) i zamówiłem Ubiquiti U7 pro za 165 euronów to żal było niebraść:) tak wiem ze Mikrotik jest super i tak dalej ale nie robią BE :slight_smile:
wiec jest do upchnięcia za 350 PLN moj miesięczny CAP AX

ps:
tak wiem jestem chorym pojebem, ale wali mnie to:)

2 polubienia

Mam ten sam Ubi 7 Pro i jest mega, głupi iPhone wyciąga kosmiczne prędkości jak na WiFi :slight_smile:

A czy tego też potrzebuje? pewnie nie :wink:

2 polubienia