Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

No Gowin

image

Taki mam poziom skojarzeń w poniedziałek :smiley:
Niskolotne ale mnie śmieszy :smiley:

8 polubień

to moze wtedy warto sie powstrzymac od pisania na forum :slight_smile:

1 polubienie

image

5 polubień

“ależ wodzu co wódz”
:slight_smile:

8 polubień

To ma taką brodę, że chyba tylko kilka osób skojarzy :smiley:

2 polubienia

ten o gąsce Balbince?

2 polubienia

Kojarzy kojarzy, na 100% mam ten komiks w domu.

1 polubienie

czyli boomer:)

1 polubienie

A nie inaczej. I jeszcze biodro mnie boli więc wszystko się zgadza.

5 polubień

Wczoraj pan Amazon dostarczył rzutnik.
XHIMI mobo 2.
Z racji że nie mamy tv, a za centrum multimedialne od 4 lat służył nam iPad. Przeskok jest niesamowity. Ale może i dla tego że po 30, oczy już nie te.

Docelowo będzie tal na półce na wprost ściany która ma służyć za ekran.
Aktualnie tylko na szybko wsadzony w statyw od mikrofonu,

Ogólnie polecam, dosyć dobry dźwięk, android tv, Cichy wiatrak, i zadowalająca jakość obrazu

9 polubień

Przez weekend był wysyp promocji na pady od PS5, czyli na DualSense, więc zakupiłem jeden dla siebie, choć PS5 nie mam.
Akurat uszkodził mi się pad od Xbox One, który wykorzystywałem do grania na Steam Decku podłączonym do monitora/tv, więc chciałem kupić coś nowego. Dowiedziałem się, że DualSense ma wbudowany touchpad (i lepszą haptykę), co znacznie pomaga w sterowaniu na Steam Decku, na przykład niektóre gry wymagają użycia czasem myszy, aby przeklikać launcher czy coś, więc DualSense sprawdza się świetnie.
Jak coś, to Steam OS od razu wykrywa, że ma do czynienia z padem od PS5 i nadpisuje układy do sterowania w grach oraz pokazuje podpowiedzi w systemie z przyciskami od DualSense.

12 polubień

Nowości od Aqary

6 polubień

Widziałem ostatnio w promo w smyku chyba, daj znać czy ładnie świecą i czy jesteś zadowolony.

Jak dla mnie bardzo fajnie, kolorki nasycone, można wiele jednocześnie włączyć. Przy okazji dla funu połączyłem ją z Cube Pro i mogę sobie regulować jasność obracając kostkę :sweat_smile:

5 polubień

Masz może porównanie do wersji nie-Pro? Wiesz może czym się różnią? Sam mam wersję nie-Pro kupioną w Empiku kilka miesięcy temu i ładnie mi działa pod Home Assistantem.

1 polubienie

Nie mam, ale z tego co kojarzę to nie-pro nie współpracuje natywnie z homekitem, a pro tak

1 polubienie

Stary siemens służył 12 lat. Ostatnio powiedział ze odchodzi do ekspresowego raju.
W jego miejsce wjechał nowy - èq 700

18 polubień

Przyszedł do mnie nowy intel NUC (12 generacja na I7), do tego:

• Samsung 990 PRO 2TB M.2 PCIe 4.0 7450MB/s
  • Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 32GB(2*16GB)/3200

Zastępuje to mój wysłużony NUC, który działał ostatnie 5-6 lat 24/h na i3 (wciąż działa, idzie sobie na backup)
a zaczął mnie hamować (selfhosted, będzie tanio, mówili :wink: ), musiałem mieć w uzupełnieniu drugi klaster k8s w hetzner. Do tego robiło sporo logiki sieciowej dom ↔ hetzner. Ten jeden node powinien sobie poradzić z moimi rzeczami. Jak braknie to dojdzie pewnie drugi. Jako, że wiem, że lubicie zdjęcia więc trochę mięsa :smiley:

17 polubień

kupione do grania i z Xboxem Series X faktycznie współpracują super,

dotąd używałem dużych Sennheiserów podłączonych do pada, więc w końcu mam słuchawki bez kabla, które na dodatek też brzmią dobrze

kupione za nieprzyzwoicie niską cenę, nówki w folii, więc jakbym nie wziął, to bym stracił

13 polubień

Bardzo fajny sprzęt. Ja niedawno wyposażyłem się w podobny model ale z i5 12. generacji, jednakże w przebraniu od Xiaomi, czyli Xiaomi Mini PC.

Bardzo energooszczędna i wydajna maszynka. Pełni rolę komputera towarzyszącego do głównego serwera. Mam tam uruchomione mniejsze kontenery, których nie odpalam na głównym serwerze + asystent głosowy do Home Assistant.

Jakby ktoś chciał wiedzieć więcej, to podrzucam: Komputer Xiaomi Mini PC - czy warto? [RECENZJA]

11 polubień