Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

A do innego kabelka podłączyłem i ładowanie poszło sprawnie. Całkiem mile urządzenie muszę przyznać. Wygodne, gra się dobrze. Póki co testowałem na Wiedźminie III i The Ascent. Płynie, 60fps, nie grzeje się przesadnie.
64gb to zdecydowanie za mało. Włożyłem jeszcze 128gb na SD ale to też za mało. Kupię dziś SD 512gb i powinno być ok. Dysk wymienię za jakiś czas na większy. Głupio by było już na dzień dobry stracić gwarancję…

2 polubienia

Dlatego ja od razu kupowałem 256gb wersję.
No i też gdzieś przeczytane ploty, że wersja 64gb ma wolniejszy kontroler, więc przy późniejszej wymianie dysku to może być pewien minus (ale już nie wiem, czy to prawda była, czy ploty tylko, bo kupiłem co mam i przestałem się tym przejmować).

Nowa zabawka do domu dotarła…

10 polubień

Sąsiedzi Cię pokochają

4 polubienia

tak naprawdę, to nie wiem, czy cokolwiek jeszcze będę wiercić w obecnym mieszkaniu, ale wkręcać i dokręcać będę jak zły

6 polubień

Nie ma się co śmiać, jakiś czas temu gadałem ze znajomym, mieszka w bloku i miał takiego sąsiada że jak ten znajomy się wprowadził to słyszał co jakiś czas wiercenie, no ale to normalne pomyślał, może ktoś remont ma. Po jakimś czasie skumał że to wiercenie to tak regularnie co któryś dzień występuje i remont to chyba nie jest bo oprócz wiercenia nic innego się nie dzieje. Spotkał kiedyś sąsiada pod blokiem którego podejrzewał o to i zapytał o co chodzi, czy remont się przeciąga czy coś poszło nie tak, a gość mu mówi że on sobie tak lubi powkręcać w deskę wkręty, albo powiercić w niej czasem bo to go uspokaja :flushed::exploding_head:

17 polubień

Brat @AndrzejKotarski też ma/miał takiego sąsiada. Nawet dostał on ksywę ‘Makita’ :slight_smile:

2 polubienia

W tym temacie polecam na Netflixie serial „Dahmer. Potwór: Historia Jeffreya Dahmera”. Tematem przewodnim jest właśnie sąsiad, który lubił wiercić. I ciąć też.

5 polubień

miałem chwilę zawahania czy o takim samym wierceniu mówimy :thinking: ale przypomniałem sobie trailer.

a co do oglądania, dopiero teraz zdecydowałem się na For All Mankin

1 polubienie

A jakoś przycebuliłem. W sumie to nawet do tego “wolnego” dysku nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
A jeszcze dziś wpadła nowa karta więc ani przestrzeni ani szybkości nie brakuje.

3 polubienia


Też się pochwalę, a co :blush:

19 polubień

Gratulacje, ale za te grobowe kolory to karny :eggplant:

5 polubień

Najlepsze możliwe kolory :eyes:

3 polubienia

dla Batmana

3 polubienia

That’ll be me

3 polubienia

Ja go rozumiem. Ja wszystkie sprzęty tez kupuję zawsze czarne, ewentualnie granatowe. Od Apple tylko Space Grey.
Zresztą ubrania tez kupuję w takich tonacjach.

5 polubień

Wrzucam tutaj, a nie w kawowym, co by mnie puryści nie zjedli. :joy:

29 polubień

Hello FPV :slight_smile:

18 polubień

Przyszły klucze z promocji cloudflare

7 polubień

Promka była tak dobra, że kupiłem 10 sztuk, jakby ktoś chciał to mogę odstąpić parę w naprawdę dobrej cenie :slight_smile:

4 polubienia