Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Zbroję się na zimę :grin:

12 polubień

Ale zazdroszczę. Ja mam rolkowy :frowning:

1 polubienie

Nie zawiedziesz sie. Od roku ujezdzam ten sam.

1 polubienie

Nowy nabytek do auta. Coś małego, a przyda się na długie podróże do ładowania sprzętu. (To będzie ten moment, gdzie dwa wbudowane usb w aucie to za mało, a 4 to też nie jest jakoś wiele)

1 polubienie

Mam taką samą od roku. Bardzo fajna ładowarka, dobry wybór.

1 polubienie


No to przechodzę od dzisiaj na jabłkową stronę mocy. Trochę przeraża mnie konieczność konfiguracji wszystkiego. Kiedyś by mnie to bawiło i cieszyło, a teraz…
lethal-weapon-danny-glover
Dobrze, że mam cały wolny weekend na to, bez żony i dzieci.

27 polubień

Moja mama jak kupiła iP to ja musiałem jej konfigurować. Specjalnie czekała aż przyjadę. :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

No dzień dobry Panie Kolego, widzę ze obydwoje byliśmy na zakupach :laughing:

Hello my „little” friend :smiling_face_with_three_hearts:

Na szczęście nie musiałam długo go konfigurować, po prostu przeniosłam dane z poprzedniego iphonea :grin: ale rozumiem Twój ból

12 polubień

Ja przechodzę z androida, mam wprawdzie Apple id z iPada, ale wciąż.

1 polubienie

Rozumiem i współczuje. Na szczęście następnym razem już będzie lepiej :grin: Powodzenia!

1 polubienie

a ta aplikacja do przenoszenia się z Android na Apple nie ułatwia sprawy? :thinking:

Która aplikacja? Bo nie pamiętam.

1 polubienie

Chyba lepiej zrobić sobie fresh start. Ale to moja subiektywna opinia. Tez stałem przed takim dylematem rok temu:)

2 polubienia

Też bym zrobił fresh start. Więcej czasu na pogodzenie się z wadami iPhone xD

6 polubień

No fresh start o tyle, że mam pewne konfiguracje na iPadzie, którego używałem w miksie z androidem. Tzn że korzystam głównie z usług google, typu zdjęcia, poczta, chrome itd. Raczej zakładam podejście powolnego przejścia na usługi Apple, ale to jeszcze żonę będę musiał przekonać. Większość aplikacji i tak się synchronizuje w chmurze, typu todoist, Evernote itd. Po prostu będę musiał sobie powoli instalować apki na bieżąco, w zależności co będzie potrzebne. Ot i cała konfiguracja. Pewnie niepotrzebnie się przejmuję i pójdzie bardzo gładko.

4 polubienia

Ja mam pytanie do użytkowników nowych iPhonów. Jak wy odkładacie telefon? Bo ta wyspa z aparatami jest przerażająca. I pytam tych, którzy szanują swoje urządzenia, bo wiem, że np @sivy to ma to w d…

2 polubienia

Akceptuję porysowany tył komórki, to jest taka odpowiedź w skrócie

1 polubienie

Zakładam kejsa. Jeśli jest silikonowy, to dodatkowo sprawia, że telefon nie jest taki śliski.

7 polubień

Ja na 13 założyłem oryginalnego skórzanego case. Ostatnio pierwszy raz kiedykolwiek telefon spadł mi na chodnik, i do tego ekranem do dołu. Skóra się porysowała, ale telefon jest cały. Więc polecam bardzo skórzanego case od Apple.