Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Mam i ja :smiley::+1:t2: Są super. Atmos na Xbox z tymi słuchawkami wymiata… słuchawki wygodne nawet dla tych dużych co mają dużą głowę. Pady nie uciskają w uszy , łączenie z xbox bez problemów. Polecam

2 polubienia

Atmos jest aktywny „z automatu”. Czy potrzrbny jest ten dodatek ze sklepu? (U mnie nie chcial sie aktywowac).

W konsoli lub ja kompie musisz pobrać aplikację dolby atmos. Jest jakiś czas trial a potem jednorazowy zakup.

Uruchomiłem słuchawki najpierw na Windows 10 i miła niespodzianka pół roku używania aplikacji dolby za darmo. :slight_smile: pojawia się info w prawym górnym rogu po uruchomieniu aplikacji - na ekranie na którym są różne demo z Wow, Tomb Reider z Larą Itd

Również polecam, robiłem testy z atmos i bez i jest różnica.
A mic? Moim ziomkom nie przeszkadza a z drugiej strony mam gdzieś jak mnie inni słyszą :joy:

80 zł licencja kosztuje na atmos, ale kupujesz raz.
Z tymi słuchawkami od Xbox masz do końca września za free. Potem płacisz.


Mi się sprawdziły te ustawienia jeśli chodzi o fpsy. Ale do innych gier również. A w dolby app standardowo preset gaming z włączonym performance mode.

U mnie wszedzie 7dni :grimacing:

Którego kupiłeś?

Żeby nie dublować - Klawiatura mechaniczna - #416 przez Martin_Fox

1 polubienie

Mam nowy dom…

11 polubień

Nowa zabawka do domu…

10 polubień

Stary umar, czas na nowy.

8 polubień

Dobry zakup. Moja Żona nie wyobraża sobie mycia szyb i luster bez tego urządzenia. Oszczędza parę ładnych minut na każdej szybie + efekt braku smug gwarantowany.

5 polubień

Tylko pro tip ode mnie, bo na początku mi średnio się to podobało. Nie żałuj wody na szybę/lustro, inaczej nie osiągniesz pełnej wydajności.

2 polubienia

Właśnie jestem po pierwszym myciu luster w łazience (jakieś 5m2, bo na całą ścianę z kawałkiem) i zaoszczędza to mnóstwo czasu, nawet z poprawkami drugi raz myjką i dopolerowaniem małych smug ręcznie.
Technikę jeszcze dopracuję, bo już wiem na co trzeba uważać.

No ale ogólnie to prawda, jak się bardziej zmoczy, to łatwiej idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5 polubień

Póki co: WOW, jak to zasuwa!

14 polubień

kabine prysznicoowa tez ogarnie?

Jak masz szklaną, czy z innego plexi, to ogarnie, czemu nie - gładkie powierzchnie najlepiej ogarnia, więc i szyby w samochodzie, czy szklane blaty, stoły itp.
U mnie prysznic to dwie ścianki, zwyczajnie dwie wielkie tafle szkła przymocowane do podłogi, żadnych zawiasów i drzwiczek, więc problem będzie jedynie nisko przy ziemi, ale da się i to ogarnąć

1 polubienie

Ogarnie, chociaż do kabiny prysznicowej to polecam parownicę, genialny wynalazek!

2 polubienia