Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Nie wiem jak na andku, ale na iOS aplikacja mifit może te wszystkie dane wrzucać do aplikacji Health, co jest fajne, a jak zainstalujesz nieoficjalną aplikację to dodaje jeszcze integracje ze stravą czy innymi takimi serwisami jeśli używasz :smiley:

Aplikacja Mi Fit łączy się z GPS jeśli wybierzesz sobie trening np.: bieganie, także bez telefonu możesz biegać w zakresie tętna, ale min/km nie da rady bo nie ma GPS.

1 polubienie

Tak dokładnie, to jest świetne! Apka wszystko synchronizuje z Health(iPhone X here).
Zaciekawiłeś mnie tą apką trzecią, co można zainstalować żeby to synchronizować ze Stravą czy Endo?

Tą znam i używałem, w appstore są jeszcze inne ale nie testowałem. Ta na pewno działa ze Stravą

1 polubienie

Jeszcze nie przyszedł, ale nawet nie wiecie jak się cieszę!

5 polubień

Ej ale po co? Przecież masz Apple Watcha jeśli się nie mylę ?

Nope. Jakoś nie nosze od… Trzech lat lol.

1 polubienie

Kupiłem wczoraj mamie w Empiku. Jest póki co bardzo zadowolona :slight_smile:

1 polubienie

Już nie mogę się doczekać, wczoraj się naczytałem recenzji i naoglądałem filmików o mibandzie, że już dziś przebieram nogami na samą myśl, że jutro go zobaczę. Szczerze powiedziawszy kupiłem po prostu nowego mi banda, bo wiedziałem, że go chcę, ale nawet nie wiedziałem co ma. Taka fajnie bezmyślna decyzja zakupowa - zepsuł mi się stary miband (2), więc teraz kupię nowy, po prostu. Chociaż bardzo moją dwójkę polubiłem przez ten czas, to na myśl o kolorowym ekranie, o możliwości sterowania muzyką - trzęsą mi się uszy!

1 polubienie

Ja tez chętnie był kupił, kiedyś miałem chyba drugą generację, ale niestety w pracy nie mogę mieć nic na rękach. Zazdro :wink:

A czym się zajmujesz?

Strzelam, że proktolog.

10 polubień

Jestem mechanikiem (machine minder) w fabryce drobiu :rofl:

2 polubienia

Szanuje dobry żart.
Mały offtop, ale równie złote.

2 polubienia

I jak wrażenia w realu?:slight_smile: Bo ja w sumie w bardzo podobny sposób jak Ty zrobiłem. Tyle, że zamówiłem na aliexpress(wysyłka z polski) i przez przypadek do domu rodzinnego. Doszła tydzień temu a odbiorę ją dopiero w środę…
Mam dwójkę od dawna ale wyświetlacz w słońcu to porażka.

Niestety, czekam na dostawę…

https://twitter.com/pawelorzech/status/1155850935903686656

Kontynuując:

3 polubienia

Bez oglądania wiem: ODBYT. :smiley:

5 polubień

Mieszkając w Czechach, mieszkam na niekończącej się karuzeli śmiechu

9 polubień

Ja swój Mi Band 4 użytkuje od ponad 3 tygodni i jedyne co mnie wkurza to, że dopiero po włączeniu aplikacji Mi Fit synchronizuje mi się pogoda… Nie wiem co z tym fantem zrobić, ale pogoda z poprzedniej lokalizacji jest w stanie się utrzymywać do momentu wejścia i synchronizacji w Mi Fit.