Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Postanowiłem zostać najlepiej poinformowaną osobą we wiosce, kupiłem tani radiotelefon, zablokowałem nadawanie i jak wyją syreny słucham straży pożarnej.

21 polubień


Idealnie działa z iPadem, działa też z MBA ale tam nie mam gier bo to służbowe padło z dyskiem 128gb ::smiley:
Przy okazji polecam @lexwon - interesy z tym panem to przyjemność, a ilość folii bąbelkowej pozwalała kurierowi na bezpieczne rzucanie przesyłką po całym paczkomacie :smiley:

8 polubień

i co daje radę takie podstawowe radyjko? Jaki to ma ~ zasięg?

Zależy bardzo dużo od warunków pogodowych, częstotliwość i wielu innych czynników

1 polubienie

A w co grasz na iPadzie?

1 polubienie

Czy ktoś w towarzystwie mógłby polecić jakiś rozsądny stand do Macbooka, tak żeby sobie na odpowiedniej wysokości stał w towarzystwie głównego monitora? Coś nie za milion monet, a dające możliwość regulacji wysokości?

1 polubienie

What's the BEST Laptop Stand on the Market? - YouTube może tutaj znajdziesz coś ciekawego.

Masz rację @Martin_Fox. Pad wymiata. Ja już po pierwszych testach swoich nowych nabytków na PC. Jak tylko ogarniemy z konkubiną nowe odcinki Killing Eve biorę się za granie.
Przy pierwszym kontakcie lepsze niż pady od PS… Nie sądziłem, że kiedyś to powiem.

Ja miałem wszystkie ps od pierwszej do czwartej i wszystkie Xbox poza pierwszym i nikt nie nie przekona, że sony robi wygodniejsze pady :sob:
Za to tego z dreamcast wspominam bardzo dobrze.

1 polubienie

Kocioł 5 klasy zalicza się do tego wątku?

Kosztował 4 komplety kółek do Mac Pro…

25 polubień

Ja mam piec gazowy, ale tez fajny gadżet bo mam appkę plus po ssh mogę troche poszalec

Jest dostęp przez RJ45 (częściowo przesłonięty na tym zdjęciu), więc - jak tylko sobie sieć rozplanuję i postawię switcha to i u mnie będzie dostęp…

1 polubienie

image

15 polubień

Kurczaczek. Przekonujecie mnie coraz bardziej. Zakupie go w końcu :slight_smile:

1 polubienie

Kupiłam nowy mikrofon do nagrywania swojego wycia. Jak na to że kosztował niecałe 200 złotych nagrywa luksja.

9 polubień

A po co ta patelnia z przodu?

Tzw. pop filtr.

2 polubienia

Aby wypowiedzenie “po co” nie ppppppierdziało :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Konstrukcja bardzo znajoma. On jest na USB czy XLR?

1 polubienie