Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

No i padło na Logi :sunglasses:

11 polubień

Ohh jak ja czekam aż ta myszka potanieje, zazdroszczę mocno!

2 polubienia

Z tym potanieniem to może być różnie. To jest nowy model. Poprzedni był flagowcem przez kilka lat.

1 polubienie

Po tygodniu z hakiem dotarło do mnie to małe czarne ustrojstwo do Nintendo switch.
Obraz

2 polubienia

A co to?

Audio Adapter Bluetooth do Switcha, umożliwia podłączenie bezprzewodowych słuchawek do konsoli.

To i ja się pochwalę moim ostatnim zakupem:
Trafiłem kilka dni temu na dobrą ofertę sluchawek z ANC, AptX audio HD, NFC i kilkoma innymi bajerami.
Model to New Bee NB-10. Nie zdążyłem ich jeszcze w pełni przetestować, bo dostalem je wczoraj.
Bezproblemowo łącza się zarówno z PC jak i telefonem jednocześnie, można więc przesyłać dźwięk raz z jednego urządzenia, raz z drugiego bez przepinania bluetooth. ANC działa fajnie w domu, w poniedziałek jadę pociągiem do W-wy to przetestuję jak sprawdzi się w takich warunkach.
Co do samego dźwięku to są spoko, zarowno niskie jak i wysokie tony są okej, nie jestem audiofilem nie umiem powiedzieć nic więcej poza tym, ze bas jest ale nie kopie tak ze zagłusza resztę,wiec jest git.
IMG_20200201_110845 IMG_20200201_110903

Słuchawki przyszły ladnie zapakowane, wraz z etui i całą masą akcesoriów, co jest dodatkowym plusem.
IMG_20200201_111014

Jesli chodzi o cenę, to płaciłem za nie 180zł, ich regularna to około 300-350zł. Bardzo dużo ludzi chwali ten model, zobaczymy jak się sprawdzą.

Czekam na recenzje jak dziala z airpodsami

1 polubienie

Bo to są Redmi AirDots, te typowo od Xiaomi są białe. :slight_smile: I brzmią troszki lepij.

W końcu zmiana - z iPhone 7 na 11 :wink:

9 polubień

Po jednym dniu mogę powiedzieć tyle że działa.
Łączy się bez problemu.
Po uruchomieniu konsoli i wyjęciu słuchawek łączy się automatycznie.
Minusem jest to że jak grasz i masz połączone słuchawki z Nintendo to pomimo tego że przełączysz się na Iphona to automatycznie znów łączy się Nintendo. Nie jest to problem bo wystarczy uśpić konsole i Można się łączyć z telefonem.
Czy kupiłbym drugi raz? Nie wiem :rofl:

A i jeszcze jedno… Przyjaciele z Chin mają w ofertach zdjęcia adapterów z takimi cyckami po bokach gniazda usb a sprzedają bez. :wink:

Wleciał prezent urodzinowy :slight_smile:

15 polubień

Właśnie wjechała karta 200GB do Switcha. W końcu mam wszystkie gierki w jednym miejscu, a nie na 2x 64. <3

2 polubienia

Jak wrażenia z Dr. Kawashima’s Brain Training? Słyszałem że jest średnia i raczej do krótkich sesji.

A jeszcze nie testowałem. Brain Training (przynajmniej w moim wypadku bo też na 3dsie miałem) służył własnie do krótkich sesji maks 15/20 minut.

1 polubienie

Stara ale jara

1 polubienie

Czy to jest praktyczne? :wink:

sie okaze. Chcialem cos podswietlane, a ten monitorek to tez fajny bajer

Wskoczyłem do #TeamGarmin. Może doda szybkości. :grinning:

10 polubień

Już jakiś czas temu bo na święta

No i parę dni temu

1 polubienie

czy ten zegarkotermometr jest z jakimś BT czy innym protokołem do wpięcia w smart home?
bo szukam takich lub podobnych do dwóch pomieszczeń