Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Audio Adapter Bluetooth do Switcha, umożliwia podłączenie bezprzewodowych słuchawek do konsoli.

To i ja się pochwalę moim ostatnim zakupem:
Trafiłem kilka dni temu na dobrą ofertę sluchawek z ANC, AptX audio HD, NFC i kilkoma innymi bajerami.
Model to New Bee NB-10. Nie zdążyłem ich jeszcze w pełni przetestować, bo dostalem je wczoraj.
Bezproblemowo łącza się zarówno z PC jak i telefonem jednocześnie, można więc przesyłać dźwięk raz z jednego urządzenia, raz z drugiego bez przepinania bluetooth. ANC działa fajnie w domu, w poniedziałek jadę pociągiem do W-wy to przetestuję jak sprawdzi się w takich warunkach.
Co do samego dźwięku to są spoko, zarowno niskie jak i wysokie tony są okej, nie jestem audiofilem nie umiem powiedzieć nic więcej poza tym, ze bas jest ale nie kopie tak ze zagłusza resztę,wiec jest git.
IMG_20200201_110845 IMG_20200201_110903

Słuchawki przyszły ladnie zapakowane, wraz z etui i całą masą akcesoriów, co jest dodatkowym plusem.
IMG_20200201_111014

Jesli chodzi o cenę, to płaciłem za nie 180zł, ich regularna to około 300-350zł. Bardzo dużo ludzi chwali ten model, zobaczymy jak się sprawdzą.