Chwalimy si臋:馃摬 艢wie偶e zdobycze elektroniczne

Mo偶e w w膮tku po艣wi臋conym Sonosom napisz臋 co艣 wi臋cej z por贸wnania obu belek po roku u偶ywania Beam 2, ale tutaj oczywi艣cie nale偶y si臋 pochwali膰 zdobycz膮 w cenie, kt贸ra powinna by膰 regularn膮 przy tym co oferuje mniejszy brat.

7 polubie艅

Jak si臋 doktoryzowalem teraz z oczyszczaczy to musz臋 powiedzie膰, ze Xiaomi ssie. 400% naszej normy to u nich dopiero pogorszone powietrze :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Tru. Ale mo偶na ustawi膰 w艂asne w aplikacji. A to dla mamy wi臋c ja b臋d臋 sterowa艂 ustawieniami z Pragi.

3 polubienia

Ty a to dobre jest. Jak Ci臋 wkurzy to mo偶esz j膮 podtru膰

12 polubie艅

艁adowarka usb-c z polsk膮 ko艅c贸wk膮 od Aukey, fajnie ze jest taka ma艂a, bo to na wyj艣cia, a w domu zostaje brytyjska wersja.

2 polubienia

Jak na przyk艂ad powerbank Anker na Magsafe kt贸ry dzisiaj przyszed艂

5 polubie艅

Szybki update: na powr贸t do sadu coraz mniejsze szanse, w Skodzinie mojej 偶ony, kt贸ra musz臋 od czasu do czasu jecha膰, Android Auto dzia艂a idealnie, w przeciwie艅stwie do Apple CarPlay.

A przekona艂em si臋 dzisiaj o tym, bo jecha艂em po鈥

W og贸le to nie rozumiem, dlaczego IKEA nie sprzedaje go wysy艂kowo tylko trzeba fatygowa膰 si臋 do sklepu.

3 polubienia

Apropo Skody, czy kto艣 u偶ywa艂 dongle aby mie膰 wireless Android auto? Np carlinkit?

1 polubienie

Ja nie :smiley: ale si臋 wypowiem.
Testowa艂em 4 r贸偶ne dongle do bezprzewodowego CarPlay w szkodzie.
Wszystkie dzia艂a艂y jak gowno.

1 polubienie

A konkretniej? nie 艂膮czy si臋? Laguje?

1 polubienie

ja testowa艂em jakiego艣 dongla do carplaya applowego w vofgangu i yukonie - dramat, kupa i tona mu艂u:)

Najta艅szy w og贸le nie dzia艂a艂. A reszta zrywa艂a po艂膮czenie, chodzi艂a bardzo powoli, 艂膮czy艂a si臋 wieczno艣膰, a jeden potrafi艂 zawiesi膰 radio do tego stopnia, 偶e potrzebne by艂o odpi臋cie akumulatora.
Potem zaczep贸w grzeba膰 wi臋cej w sieci, i w ko艅cu odpu艣ci艂em.

1 polubienie

Ja u偶ywa艂em do CarPlay i nie polecam, tutaj o tym pisa艂em:

3 polubienia

Co艣 zmienili. Mam stary ju偶 oczyszczacz 2S, dosta艂 w tym roku aktualizacje. Z艂e powietrze jest ju偶 przy 20 jednostkach, a bardzo z艂e przy 50. Kiedy艣 by艂o tak samo przy 75 i 150 jednostkach.

1 polubienie

Pewnie przez przypadek dosta艂e艣 oprogramowanie na Europ臋 a nie na Polsk臋.

Mam w艂膮czone chi艅skie serwery.

1 polubienie

Gdzie/jak to sprawdzi膰?

20 i 50 pasowa艂oby do EU AQI wi臋c nic nie trzeba by by艂o przestawia膰

Patrzy艂em na ekranik i zobaczy艂em 偶e jak jest wi臋cej ni偶 20 jednostek to kreska zrobi艂a si臋 偶贸艂ta. A jak by艂o wi臋cej ni偶 50 to zrobi艂a si臋 czerwona. Poza tym samo urz膮dzenie dzia艂a艂o g艂o艣niej. Nie wiem czy da si臋 to gdzie艣 jeszcze sprawdzi膰.

1 polubienie

No to chyba sprawdz臋 dopiero w Krakowie, bo papieros贸w w domu nie mam a powietrze na balkonie pokazuje 009.

Z drugiej strony, w Krakowie to i tak zawsze b臋dzie pokazywa膰 鈥淰ery poor鈥 wi臋c w艂膮czy si臋 tak czy inaczej :smiley:

Jak zamkniesz okna to b臋dzie ok, w momencie otwarcia okien zobaczysz r贸偶nice.