Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Może w wątku poświęconym Sonosom napiszę coś więcej z porównania obu belek po roku używania Beam 2, ale tutaj oczywiście należy się pochwalić zdobyczą w cenie, która powinna być regularną przy tym co oferuje mniejszy brat.

7 polubień

Jak się doktoryzowalem teraz z oczyszczaczy to muszę powiedzieć, ze Xiaomi ssie. 400% naszej normy to u nich dopiero pogorszone powietrze :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Tru. Ale można ustawić własne w aplikacji. A to dla mamy więc ja będę sterował ustawieniami z Pragi.

3 polubienia

Ty a to dobre jest. Jak Cię wkurzy to możesz ją podtruć

12 polubień

Ładowarka usb-c z polską końcówką od Aukey, fajnie ze jest taka mała, bo to na wyjścia, a w domu zostaje brytyjska wersja.


2 polubienia

Jak na przykład powerbank Anker na Magsafe który dzisiaj przyszedł

5 polubień

Szybki update: na powrót do sadu coraz mniejsze szanse, w Skodzinie mojej żony, która muszę od czasu do czasu jechać, Android Auto działa idealnie, w przeciwieństwie do Apple CarPlay.

A przekonałem się dzisiaj o tym, bo jechałem po…


W ogóle to nie rozumiem, dlaczego IKEA nie sprzedaje go wysyłkowo tylko trzeba fatygować się do sklepu.

3 polubienia

Apropo Skody, czy ktoś używał dongle aby mieć wireless Android auto? Np carlinkit?

1 polubienie

Ja nie :smiley: ale się wypowiem.
Testowałem 4 różne dongle do bezprzewodowego CarPlay w szkodzie.
Wszystkie działały jak gowno.

1 polubienie

A konkretniej? nie łączy się? Laguje?

1 polubienie

ja testowałem jakiegoś dongla do carplaya applowego w vofgangu i yukonie - dramat, kupa i tona mułu:)

Najtańszy w ogóle nie działał. A reszta zrywała połączenie, chodziła bardzo powoli, łączyła się wieczność, a jeden potrafił zawiesić radio do tego stopnia, że potrzebne było odpięcie akumulatora.
Potem zaczepów grzebać więcej w sieci, i w końcu odpuściłem.

1 polubienie

Ja używałem do CarPlay i nie polecam, tutaj o tym pisałem:

3 polubienia

Coś zmienili. Mam stary już oczyszczacz 2S, dostał w tym roku aktualizacje. Złe powietrze jest już przy 20 jednostkach, a bardzo złe przy 50. Kiedyś było tak samo przy 75 i 150 jednostkach.

1 polubienie

Pewnie przez przypadek dostałeś oprogramowanie na Europę a nie na Polskę.

Mam włączone chińskie serwery.

1 polubienie

Gdzie/jak to sprawdzić?

20 i 50 pasowałoby do EU AQI więc nic nie trzeba by było przestawiać

Patrzyłem na ekranik i zobaczyłem że jak jest więcej niż 20 jednostek to kreska zrobiła się żółta. A jak było więcej niż 50 to zrobiła się czerwona. Poza tym samo urządzenie działało głośniej. Nie wiem czy da się to gdzieś jeszcze sprawdzić.

1 polubienie

No to chyba sprawdzę dopiero w Krakowie, bo papierosów w domu nie mam a powietrze na balkonie pokazuje 009.

Z drugiej strony, w Krakowie to i tak zawsze będzie pokazywać “Very poor” więc włączy się tak czy inaczej :smiley:

Jak zamkniesz okna to będzie ok, w momencie otwarcia okien zobaczysz różnice.