Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

A małpka to nie 50ml?

50ml to małpka hotelowa. Dla turystów. Nie dla Polaków.

Trzeba było zużyć trochę punktów bo by się przeterminowały. Mame dostanie nowy tablet bo stary ledwo zipie. A Oxana gimbala. Czy jej potrzebny? Nie wiem. Ale będzie miała :joy:

9 polubień

Szkoda, że u mnie w pracy jedyne punkty jakie mogę zbierać to te karne :confused:

10 polubień

Daj znać za jakiś czas jak się gimbal sprawdza. Ja mam OM5 i użyłem chyba raz w formie selfie sticka.

Tutaj na forum jest taki temat z chybionymi zakupami co miały zmienić życie kupującego i widziałem tam parę gimbali z podobnym komentarzem :joy:

Oxana rozwija swój kanał social media to może użyję tego gimbala z 10 razy zanim trafi do pudła z innymi “trafionymi” zakupami i prezentami :joy::joy:

4 polubienia

No w życiu influencera to ma pewnie lepsze zastosowanie, łatwiej się z tym chodzi czy można użyć jakoś statywu z trybem śledzenia. Moim założeniem było kręcenie filmów na wakacjach. Ale szybko okazało się stabilizacja oferowana przez sam telefon jest do tego wystarczająca, różnicy praktycznie nie widać a odpada montowanie setupu.

Plus w piksu przyciski trochę przeszkadzają, przez to, że wszystkie są po tej samej stronie.

1 polubienie

Stabilizacja może i jest dobra ale nagrywanie z ręki a z użyciem gimbala to zupełnie dwa inne nagrania, mam jeszcze poprzedni model Osmo i też go mało używam przez fakt jego rozmiaru ale to co nim nawet sporadycznie nagram a co z ręki to niebo a ziemia, płynność i ruch jest zupełnie inny, do tego mając gimbala kręci się nawet w innym stylu trochę moim zdaniem

3 polubienia

Jakby kto pytał to tablet jest bardzo spoko.
Mame ma ajfona i makbuka a jako tablet miała wiekowy Samsung Galaxy Tab A 9.7".
Przez tego ajfona i makbuka zżymałem się czy kupić coś z Andronidem czy iPada 9 bo różnica w cenie wynosiła 2000 czk (na dzień 31-Oct-2022: 385.62PLN; 0.37DKT). Do przeżycia.

Odczekałem aż wyszedł nowy ajpad (cheba kogoś poebało z ceną). Tego odrzuciłem z góry bo kosztuje ponad dwukrotnie więcej niż to Lenovo.

Zobaczyłem że iPad 9 skoczył z 8990 czk (1733.52PLN; 1.64DKT) na 10490 czk (2022.87PLN; 1.91DKT). Więc nagle różnica w cenie to 3500 czk (674.42PLN; 0.64DKT).
A do tego jeszcze trza folio dokupić. No i to tylko 64GB.
Więc zacząłem się zżymać jeszcze bardziej.

Ze zgryzoty wyleczyło mnie zorientowanie się, że moja mama używa tableta do:

  • Gmaila
  • Chrome
  • WoW**

Więc ten tablet za 6990 czk (1348,05PLM; 1.27DKT), plus folio za 649 czk (125,14PLN; 0,12DKT) to coś wspaniałego. 6gigsów RAMu, 128 gigsów dysku. Do WoWa** jak znalazł.

** WoW to nie World of Warcraft. WoW to to. Tak, że tego.

A, no i Boże błogosław twórców Nova Launcher :heart:

3 polubienia

Pisz po ludzku

3 polubienia

Gdzie kalkulator DKT jak jest potrzebny?

2 polubienia

U mnie w głowie po prostu zabiera się jedno zero i 2000 koron to 200 zł

No ale z innych walut to u mnie w głowie euro jest po 4.20 a dolar po 3.5

Czas na update

2 polubienia

Oświadczenie: Irytuja mnie te wasze waluty inne niż USD/EUR/PLN i nigdy nie zadaje sobie trudu sprawdzania.

5 polubień

Yes Was Coin jedyną słuszną walutą

5 polubień

Api mi wygasło w shortcucie. Ogarnę to ;*

3 polubienia

Ale to tez nie po ludzku. Po ludzku jest 0.36 DKT.
Swoją droga to żałuje, ze nie umiem w programowanie. Pięknie byłoby stworzyć crypto DKT. Nie wiem co z tym bym robił, ale kupowałbym.

5 polubień

To jeszcze mnóż razy dwa to będziesz bliżej prawdy

3 polubienia

Prosisz o podawanie w PLN czy po prostu informujesz, że nie przeliczasz?

2 polubienia

Co to w ogóle za rozmowa. Waluta na forum jest jedna. Każdy powinien się dopasować i nie byłoby problemu. I wtedy każdy może sobie przeliczać na swoją.

4 polubienia

informuje

image

1 polubienie