Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Moje (według trackingu) powinny dotrzeć dzisiaj albo jutro.

Edit:

Sporo ich mają jak na wyprzedane XD

6 polubień

Daj znać czy udało Ci się je podłączyć do aplikacji bo ja właśnie walczę od 45 min :joy::joy::joy:

Też miałem czkawkę bo najpierw je sparowałem przez opcje bluetooth, a później próbowałem do apki podłączyć. Wywaliłem je z urządzeń i odpaliłem przy włączonej apce i poszło.

Ja przez ostatnią godzinę machałem słuchawkami i porównywałem te bose do wh-1000xm3

I jestem w szoku.

Jestem w szoku jak bardzo jednoznaczny dla mnie jest werdykt. Byłem pewny, że ze swoim drewnianym słuchem będącym przeciwieństwem audiofila będę miał duży problem, żeby znaleźć jakieś różnice.

Jak dla mnie Bose przy Sony odpadają w przedbiegach. To pewnie bardzo subiektywne. I pewnie tradycyjnie Sony wygrywają tym, że są bardziej basowe albo w jakiś inny sposób, który ktoś, kto się zna na muzyce by olał. Coś jak to że większość ludzi wybierze zdjęcie z podkręconą saturacją.

Ja wiem, że ja słucham z telefonu i nie przez kabel. Ale na Sony po prostu słyszę więcej i lepiej. Chwilami to jak porównywanie dobrego soudbara z koncertem na żywo

1 polubienie

Ja mam z jakiegoś powodu bootloop na Pixelu. Wywalałem z urządzeń, próbowałem samą apkę. Co 30 sekund podłączają się ponownie do Pixela.
Na bank nie jest to wina słuchawek bo podłączyłem je też do kompa i do OnePlusa.
Do Pixela nie idzie za diabły.

Jutro spróbuję do Pixela 4a.

Zrobiłem sobie prezent urodzinowo/noworoczno/korporacyjny (czyt. zapłaciłem punktami)

Mx Master 3
Kolejny Hue Go2
Gaśnica
Cążki

…i czajnik który utwierdził mnie w przekonaniu że moja kuchnia jest pechowa. Cieknie.

16 polubień

50 postów zostało podzielonych na nowy temat: Jaki Czajnik wybrać



Wszystko przez @AndrzejKotarski i jego opowiadanie o niszczarce :smiley:

7 polubień

Polecam jedynie pamiętać, że nowy/ładny dom to nowe rury… ale tylko na ostatnim odcinku. Bardzo często do “starych ruder” i “nowych bloków” woda dostarczana jest z tej samej stacji uzdatniania, ta samą siecią rur.

Kluczowe znaczenie ma często to co sam już na poziomie własnej posesji z tą wodą zrobisz.

3 polubienia

Tylko @Martin_Fox jest w stanie wrzucic na forum 3 rozne zdjecia niszczarki. Niszczarki! :slight_smile:

2 polubienia

To tym razem już bardziej gadżetówa wrzutka.

Wczoraj przyszedł kurier i przyniósł. Jeden z dowodów kryzysu wieku średniego - postanowiłem sobie zrobić prezent na urodziny, a że trochę wcześniej? ¯_(ツ)_/¯

18 polubień

witamy w klubie starszych panów product red :slight_smile:

1 polubienie

Gorzej, moja żona wymyśliła, że mi stypę zrobi :slight_smile:
I teraz będę musiał udawać, że się dobrze bawię na własnej stypie :stuck_out_tongue:

a Ty nie używałeś czasem jakiegoś garmina czy coś tam innego? :thinking:

Na święta dostalem bramkę Xiaomi Gateway V3, od razu do zestawu dokupiłem czujnik temperatury Aqara, który umieściłem na balkonie i dokupiłem do tego z Aliexpress dodatkowe dwa Xiaomi temp and humi sensor 2 (jeden już posiadałem wczesniej) oraz przycisk z xiaomi.
Dzisiaj dotarły rzeczy z aliexpress. Wszystko pokonfigurowałem i działa to genialnie.
Akutalnie planuje kupić jeszcze dwa smart gniazdka od Xiaomi, teraz posiadam innych firm, przez co nie mogę z nimi używać przycisku.




Do tego niedawno wyrwałem też 3 głośnik google home mini i postawiłem go w kuchni i tak jak to Pan @pawelorzech zachwalał muzyka grająca w całym domu to jest piękne doświadczenie

4 polubienia

Tak, Garmin Forerunner 35 :slight_smile:
Ale wqrzało mnie odblokowywanie telefonu w masce za każdym razem.

każdy zakup można potraktować jako urodzinowy if you try enough
co najwyżej będzie maksymalnie 6 miesięcy za wcześnie, bądź za późno

4 polubienia

Home Assistant i mozesz mieszac systemy.
Na obrazku mam urzadzenie Wifi (oczyszczacz) i zigbee (gniazdko Tuya, czujniki aquara)
Wszystko bezchmurowo

2 polubienia

I to jest prawidłowe podejście :slight_smile:
No u mnie to półtorej tygodnia wcześniej, zanim wejdę w “wiek średni”.
Zawsze byłem przekonany, że ludzie tak długo nie żyją…

2 polubienia

Podobno Brytyjscy naukowcy mówią że:

Czterdziestolatkowie mogą nadal uważać się za ludzi młodych, magiczny próg, po przekroczeniu którego osiąga się tzw. wiek średni, przesunął się o 10 lat. Nie jest to już 41. rok życia, a 53

Tak sobie tłumacze bo już ponad pół roku bym był w wieku średnim :grinning:

6 polubień

Dzięki, zrobiłeś mi dzień, już nie muszę rozglądać się za Cabrio + zmiana kobiety :smiley:

7 polubień