Chwalimy si臋:馃摬 艢wie偶e zdobycze elektroniczne

Moje (wed艂ug trackingu) powinny dotrze膰 dzisiaj albo jutro.

Edit:

Sporo ich maj膮 jak na wyprzedane XD

6 polubie艅

Daj zna膰 czy uda艂o Ci si臋 je pod艂膮czy膰 do aplikacji bo ja w艂a艣nie walcz臋 od 45 min :joy::joy::joy:

Te偶 mia艂em czkawk臋 bo najpierw je sparowa艂em przez opcje bluetooth, a p贸藕niej pr贸bowa艂em do apki pod艂膮czy膰. Wywali艂em je z urz膮dze艅 i odpali艂em przy w艂膮czonej apce i posz艂o.

Ja przez ostatni膮 godzin臋 macha艂em s艂uchawkami i por贸wnywa艂em te bose do wh-1000xm3

I jestem w szoku.

Jestem w szoku jak bardzo jednoznaczny dla mnie jest werdykt. By艂em pewny, 偶e ze swoim drewnianym s艂uchem b臋d膮cym przeciwie艅stwem audiofila b臋d臋 mia艂 du偶y problem, 偶eby znale藕膰 jakie艣 r贸偶nice.

Jak dla mnie Bose przy Sony odpadaj膮 w przedbiegach. To pewnie bardzo subiektywne. I pewnie tradycyjnie Sony wygrywaj膮 tym, 偶e s膮 bardziej basowe albo w jaki艣 inny spos贸b, kt贸ry kto艣, kto si臋 zna na muzyce by ola艂. Co艣 jak to 偶e wi臋kszo艣膰 ludzi wybierze zdj臋cie z podkr臋con膮 saturacj膮.

Ja wiem, 偶e ja s艂ucham z telefonu i nie przez kabel. Ale na Sony po prostu s艂ysz臋 wi臋cej i lepiej. Chwilami to jak por贸wnywanie dobrego soudbara z koncertem na 偶ywo

1 polubienie

Ja mam z jakiego艣 powodu bootloop na Pixelu. Wywala艂em z urz膮dze艅, pr贸bowa艂em sam膮 apk臋. Co 30 sekund pod艂膮czaj膮 si臋 ponownie do Pixela.
Na bank nie jest to wina s艂uchawek bo pod艂膮czy艂em je te偶 do kompa i do OnePlusa.
Do Pixela nie idzie za diab艂y.

Jutro spr贸buj臋 do Pixela 4a.

Zrobi艂em sobie prezent urodzinowo/noworoczno/korporacyjny (czyt. zap艂aci艂em punktami)

Mx Master 3
Kolejny Hue Go2
Ga艣nica
C膮偶ki

鈥 czajnik kt贸ry utwierdzi艂 mnie w przekonaniu 偶e moja kuchnia jest pechowa. Cieknie.

16 polubie艅

50 post贸w zosta艂o podzielonych na nowy temat: Jaki Czajnik wybra膰

Wszystko przez @AndrzejKotarski i jego opowiadanie o niszczarce :smiley:

7 polubie艅

Polecam jedynie pami臋ta膰, 偶e nowy/艂adny dom to nowe rury鈥 ale tylko na ostatnim odcinku. Bardzo cz臋sto do 鈥渟tarych ruder鈥 i 鈥渘owych blok贸w鈥 woda dostarczana jest z tej samej stacji uzdatniania, ta sam膮 sieci膮 rur.

Kluczowe znaczenie ma cz臋sto to co sam ju偶 na poziomie w艂asnej posesji z t膮 wod膮 zrobisz.

3 polubienia

Tylko @Martin_Fox jest w stanie wrzucic na forum 3 rozne zdjecia niszczarki. Niszczarki! :slight_smile:

2 polubienia

To tym razem ju偶 bardziej gad偶et贸wa wrzutka.

Wczoraj przyszed艂 kurier i przyni贸s艂. Jeden z dowod贸w kryzysu wieku 艣redniego - postanowi艂em sobie zrobi膰 prezent na urodziny, a 偶e troch臋 wcze艣niej? 炉_(銉)_/炉

18 polubie艅

witamy w klubie starszych pan贸w product red :slight_smile:

1 polubienie

Gorzej, moja 偶ona wymy艣li艂a, 偶e mi styp臋 zrobi :slight_smile:
I teraz b臋d臋 musia艂 udawa膰, 偶e si臋 dobrze bawi臋 na w艂asnej stypie :stuck_out_tongue:

a Ty nie u偶ywa艂e艣 czasem jakiego艣 garmina czy co艣 tam innego? :thinking:

Na 艣wi臋ta dostalem bramk臋 Xiaomi Gateway V3, od razu do zestawu dokupi艂em czujnik temperatury Aqara, kt贸ry umie艣ci艂em na balkonie i dokupi艂em do tego z Aliexpress dodatkowe dwa Xiaomi temp and humi sensor 2 (jeden ju偶 posiada艂em wczesniej) oraz przycisk z xiaomi.
Dzisiaj dotar艂y rzeczy z aliexpress. Wszystko pokonfigurowa艂em i dzia艂a to genialnie.
Akutalnie planuje kupi膰 jeszcze dwa smart gniazdka od Xiaomi, teraz posiadam innych firm, przez co nie mog臋 z nimi u偶ywa膰 przycisku.

Do tego niedawno wyrwa艂em te偶 3 g艂o艣nik google home mini i postawi艂em go w kuchni i tak jak to Pan @pawelorzech zachwala艂 muzyka graj膮ca w ca艂ym domu to jest pi臋kne do艣wiadczenie

4 polubienia

Tak, Garmin Forerunner 35 :slight_smile:
Ale wqrza艂o mnie odblokowywanie telefonu w masce za ka偶dym razem.

ka偶dy zakup mo偶na potraktowa膰 jako urodzinowy if you try enough
co najwy偶ej b臋dzie maksymalnie 6 miesi臋cy za wcze艣nie, b膮d藕 za p贸藕no

4 polubienia

Home Assistant i mozesz mieszac systemy.
Na obrazku mam urzadzenie Wifi (oczyszczacz) i zigbee (gniazdko Tuya, czujniki aquara)
Wszystko bezchmurowo

2 polubienia

I to jest prawid艂owe podej艣cie :slight_smile:
No u mnie to p贸艂torej tygodnia wcze艣niej, zanim wejd臋 w 鈥渨iek 艣redni鈥.
Zawsze by艂em przekonany, 偶e ludzie tak d艂ugo nie 偶yj膮鈥

2 polubienia

Podobno Brytyjscy naukowcy m贸wi膮 偶e:

Czterdziestolatkowie mog膮 nadal uwa偶a膰 si臋 za ludzi m艂odych, magiczny pr贸g, po przekroczeniu kt贸rego osi膮ga si臋 tzw. wiek 艣redni, przesun膮艂 si臋 o 10 lat. Nie jest to ju偶 41. rok 偶ycia, a 53

Tak sobie t艂umacze bo ju偶 ponad p贸艂 roku bym by艂 w wieku 艣rednim :grinning:

6 polubie艅

Dzi臋ki, zrobi艂e艣 mi dzie艅, ju偶 nie musz臋 rozgl膮da膰 si臋 za Cabrio + zmiana kobiety :smiley:

7 polubie艅