Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

It’s not a bug, it’s a feature

Ja również jak podłączam słuchawki do xbox-pada, to słyszę dźwięk i w nich i na kolumnach, więc muszę kolumny wyłączyć, żeby został tylko w słuchawkach.
Wyobraź sobie że dźwięk w TV/kolumnach przełącza się automatycznie gdy podłączasz i odłączasz słuchawki. I teraz wyobraź sobie środek nocy, gdy grając w grę przypadkowo szarpniesz za kabelek i wypniesz słuchawki, a dźwięk z pełną mocą pójdzie na głośniki… :wink:

A co do dźwięku z monitora, to czy przypadkiem nie jest on połączony przez HDMI eARC i wtedy głośność monitora steruje głośnością konsoli?

Dokładnie tak robię. Problem jest z przełączaniem dźwięku.

Nie. Bo działa z padem z Xbox One. Jak wycisze monitor, to leci mi dźwięk w słuchawkach. Przy padzie do Xbox Series X, nie.

Mic dziadostwo, w moich słuchawkach za polowe mniej brzmialem o duzoooo lepiej. A reszta ok.

2 polubienia

@AndrzejKotarski po ostatnim odcinku przekonał, oto i są moje pierwsze słuchawki bezprzewodowe, dopiero teraz czuję się jak w XXI wieku :smiley: Ja głupi myślałem, że to earpodsy dobrze grają :pensive:

9 polubień

SO PROUD! Ja myślałem, że Airpodsy grają dobrze :smiley: Ale przejście na życie bez kabla to już zupełny sztos.

2 polubienia

W XM4 poprawili już ten pękający pałąk z XM3?

1 polubienie

U mnie nie pękł w XM4 ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie

Podobno w XM4 nadal się to zdarza, ale szczerze to chyba mam to gdzieś bo jedyną alternatywą dla mnie były Airpods Max które są dwa razy droższe, więc jak pękną to sklejkę taśmą albo kupię drugie :joy:

Są tez niewiele droższe Bangi H9, za 1.6k-1.7k można spokojnie kupić.

Ile już swoje masz ?

Niestety nie miałem możliwości ich nigdzie przymierzyć, więc odpadły w przedbiegach :pensive:

Rozważałem jeszcze MX Keys, ale chciałem mieć minimalistyczną, bez klawiatury numerycznej.

6 polubień

Duża różnica jest między xm3 a 4 ? Bo jak moje 3ki tak dobrze grają to ja nie wiem jak mogą grać 4ki. :slight_smile:

Miesiąc? :thinking:

Wg testów, które oglądałem, nie opłaca się robić upgrade dla samego połączenia z 2 urządzeniami i voice-to-chat. Ba, niektórzy testerzy mówią, że im lepiej brzmią 3-ki. Dlatego spokojnie wydaj szmal na coś innego. :slight_smile:

Zmiana nie wchodzi w grę :slight_smile: dopiero co 3ki kupiłem. Ciekaw jestem różnicy. Ale skoro tak mówisz to dobrze zrobiłem nie dokładając do wyższego modelu, a swoje kupiłem w dobrej cenie.

15 minutowa przerwa w pracy, obok sklepu z wszystkim i niczym, zakończyła się ubytkiem w portfelu.

Bobrze ty mój. Anc to największe dobrodziejstwo świata.

10 polubień

jakby miała podświetlenie (nawet na kablu) to brałbym choćby dzisiaj… :confused:

Używane 3 vs nowe 4 - różnica może leżeć w stopniu wygrzania słuchawek. Stare się elegancko dotarły w graniu, a nowe są jeszcze za świeże i za sztywne, żeby tak jednoznacznie wyrokować.

Nie, wygrzewanie słuchawek i głośników to nie mit, ani audiovoodoo.

1 polubienie

Jeździsz z ANC busikiem?