Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

dwa klasyczne mam jeszcze w rogu gdzie stoi czajnik i radio yamahy
to jest na wszelki wypadek jak bedzie potrzeba cos podlaczyc na szybko dlatego szklem jest schowane.

1 polubienie

Fajne. Zastanawiam się tylko czy ten ethernet to tam chciałeś mieć czy taka była i nie bawiłeś się w mody. Ja bym pewnie zrezygnował z tego na rzecz USB i ewentualnie chciałbym tam mieć QI chargera, a tak to wygląda fajnie.

IP20 na blacie kuchennym? Odważnie.

eth było już w komplecie, nie szlo zmienic na kolejne usb, wiec jest bo jest (nawet podlaczony) raczej nigdy z niego nie skorzystam. a indukcja po całym mieszkaniu jest rozproszona :slight_smile:

Nowa zabawka :slight_smile:

2 polubienia

Genialna ta zabawka. Mam, używam, jestem wniebowzięty!!! Dobry wybór!

1 polubienie

Nowa zabawka. Obecnie wszystkie przełączniki to Kailh Brown. Zaraz będą Gateron Brown i Cherry MX Silent Red i Kailh Copper.

Co to jest? Jakaś “klawiatura”? Wypatrzyłem logo ergodox, ale wciąż nie wiem co to i do czego służy.

1 polubienie

Dołączam się do pytania.

Google też nie wie :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Joystick na mikrostykach :wink:

Ja stawiam że to keyswitche do klawiatury Ergodox :wink:

Uwaga rozwiajam wszelkie wątpliwości. To kostka z miejscami na 6 przełączników. Domyślnie można wybrać clicky i nonclicky. Po otworzeniu można wymieniać przełączniki wedle uznania. Funkacja taka Fidget Cube. Ja zamierzam testować przełączniki :smiley:

https://ergodox-ez.com/pages/satellite

1 polubienie

Podejrzewałem, że to jakiś fidget, ale nie sądziłem, że taka firma też je robi. :slight_smile:

Mam nadzieje, ze w dobrej promocji bo nowy model tuz za rogiem.

Mam nadzieje, ze w dobrej promocji bo nowy model tuz za rogiem.

lexwon to Polak z krwi i kości.

3 polubienia

W prezencie dostałem :wink: a i tak więcej niż ma siódemka mi nie trzeba :wink:

1 polubienie

:joy::money_mouth_face:

ja nadal nie bardzo rozumiem co to jest. To jest taka zabawka-klikacz do tego aby mieć uczucie, “wydawać odgłos” fajnej klawiatury mechanicznej? O to chodzi?

Dokładnie tak. Z tym że w odróżnieniu od innych zabawek możesz wstawić jakie tam chcesz przełączniki. Dorzuciłem do koszyka podczas brania Planck EZ :). Jutro pokaże klawiaturę.